Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio rajono savivaldybė nutraukė bendradarbiavimą su Rusijos Federacijos Kaliningrado srities miestais partneriais

Šiandien Vilkaviškio rajono savivaldybėje vyko neeilinis Tarybos posėdis. Jo metu dalyvavę nariai vienbalsiai pritarė vienašališkai nutraukti partnerystės sutartis su trimis Rusijos Federacijos Kaliningrado srities miestais – Gusevu, Gurjevsku ir Nesterovu.

Rusijai ketvirtadienį pradėjus karinius veiksmus Ukrainoje, pažeidus tarptautinės teisės aktus ir nesilaikant susitarimų Vilkaviškio rajono savivaldybės taryba nemato galimybių toliau tęsti bendradarbiavimo. Visa informacija apie vykdytus projektus bei šių miestų herbai taip pat pašalinti iš savivaldybės svetainės.

„Šiandien ryte pavyko susisiekti su mūsų draugais ir partneriais iš Severodonecko miesto Ukrainoje. Sutarėme, kad palaikysime ryšį ir, prireikus, galėsime suteikti būtinąją humanitarinę pagalbą Severodonecko žmonėms.

Sulaukiame paklausimų dėl šiuo metu įgyvendinamo bendro projekto su Gusevo savivaldybės administracija, kurio metu yra rekonstruojamos Kybartų miesto stadiono tribūnos. Noriu informuoti, kad projekto veikla, susijusi su stadiono tribūnų rekonstrukcijos darbais šiuo metu yra tęsiama, o kitos projekto veiklos, susijusios su bendradarbiavimu yra nutrauktos.

Laukiame oficialios informacijos iš LR Vidaus reikalų ministerijos ir Jungtinio techninio sekretoriato dėl 2014-2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programos, iš kurios yra finansuojamas projektas, tolimesnio įgyvendinimo. Turėdami informaciją, jus informuosime.“, – kalbėjo Savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top