Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio rajono savivaldybė kartu su kitomis šalies savivaldybėmis jungiasi prie nacionalinės akcijos „Ačiū, Lietuva“

Kitą pirmadienį, birželio 1 d., visoje šalyje vyks visuotinė akcija „Ačiū, Lietuva“, kuria bus dėkojama Lietuvos žmonėms už sėkmingai įveiktą pirmąją COVID-19 bangą ir raginama išlaikyti susitelkimą bei viltį, kad ryžtingai būtų įveikti ir kiti ateityje dar laukiantys iššūkiai.

Birželio 1 d. 17.00 val. akcija „Ačiū, Lietuva“ nuskambės muzikos garsais visoje šalyje: miestų ir miestelių skveruose, aikštėse ar parkuose, ant administracinių ir kultūros įstaigų stogų.

Tądien galėsite išgirsti 15 min. trukmės koncertus, kuriuos Jums atliks:

  • VILKAVIŠKIS. Liaudiškos muzikos kapela „Vingis“ (Vilkaviškio autobusų stoties prieigose).
  • KYBARTAI. Pajevonio KN vokalinis ansamblis „Aušrinė” ir KKC duetas – Irma Menčinskienė ir Judita Anusaitienė (J. Basanavičiaus g. 33, ant A. Kezio galerijos pastato laiptų).
  • VIŠTYTIS. Vištyčio KN kapela „Vištytis”, Vištyčio regioninio parko folkloro ansamblis „Šilojai” ir Girėnų KN kapela „Versmė” (ant Vištyčio regioninio parko pastato laiptų).
  • VIRBALIS. Virbalio KN kapela „Pliumpa” ir moterų vokalinis ansamblis „Vėjūna” (lauko erdvėje šalia Virbalio kultūros namų iš gatvės pusės).
  • ALVITAS. Akordeonu gros Alvito kapelos vadovas Linas Penkaitis (Liepų parke).
  • BARTNINKAI. Koncertinę programą atliks Bartninkų jaunimo vokalinė studija ,, Svajonė“, moterų vokalinis ansamblis ,,Aista“ (Bartninkų bendruomenės namų prieigose).

Visoje šalyje vienu metu nacionalinių ir valstybinių įstaigų kolektyvai, laikydamiesi visų saugumo reikalavimų, atliks apie 15 minučių trukmės koncertus viešose erdvėse.

Norą neatlygintai dalyvauti akcijoje šiuo metu iš viso yra pareiškę 253 muzikiniai kolektyvai iš 36 savivaldybių, šis sąrašas nuolat pildomas.

Iniciatyvą taip pat kviečiami palaikyti ir visi norintys muzikuoti gyventojai. Daugiau informacijos apie konkrečius numatomus koncertus bus pateikiama Vyriausybės socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Renginiai nemokami ir atviri.

Primintina, kad dėl karantino režimo reikalavimų renginiuose būtina laikytis saugaus atstumo, atvirose erdvėse nuo birželio 1 d. negali būti daugiau nei 300 žmonių.

Akcijos iniciatorė – Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija, partnerės – Lietuvos savivaldybių asociacija ir Lietuvos kultūros centrų asociacija.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top