Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio rajono savivaldybė įvertinta kaip viena labiausiai skaitmenizuotų perkančiųjų organizacijų

Šių metų vasario 7 dieną Vilniuje, viešbutyje „Radisson Blu Hotel Lietuva“, įvyko viešųjų pirkimų konferencija ir labiausiai skaitmenizuotų perkančiųjų organizacijų apdovanojimai. Juose įvertinta ir Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija.

Apdovanojimai buvo išdalinti centrinės valdžios, savivaldybių, valstybės ir savivaldybių įmonių, sveikatos sektoriaus ir kitų įstaigų kategorijose.

Džiugu, kad Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija buvo įvertinta kaip viena labiausiai skaitmenizuotų perkančiųjų organizacijų Vietos savivaldos organizacijų kategorijoje. Mūsų Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijai skirta trečioji vieta, pirmąją vietą laimėjo Šiaulių miesto savivaldybės administracija, o antrąją – Biržų rajono savivaldybės administracija.

TOP 3 labiausiai skaitmenizuotos perkančiosios organizacijos kiekvienoje kategorijoje buvo nustatytos pagal UAB „Ecocost“ sudarytą metodiką. Iš viso perkančiųjų organizacijų vertinime buvo naudota 80 rodiklių, kurie atspindi poreikių identifikavimo, pirkimų planavimo, pirkimų vykdymo ir sutarties įgyvendinimo procesų skaitmenizavimą ir šių procesų rezultatus.

Didelė dalis vertinimo metodikos rezultatinių rodiklių buvo suformuluoti pagal Ekonomikos ir inovacijų ministerijos bei Viešųjų pirkimų tarnybos pateiktas gaires ir rekomendacijas. Šie apdovanojimai atspindi perkančiųjų organizacijų rezultatus siekiant rodiklių, kuriuos nustato viešųjų pirkimų politiką formuojančios institucijos. Rezultatai nurodo viešųjų pirkimų sistemos kryptį didesnio skaitmenizavimo ir modernizavimo linkme.

Kiekvienai perkančiajai organizacijai, kuri pateko į geriausiųjų trejetą, buvo nustatytas ir paskelbtas skaitmenizavimo rezultatų balas, o jiems apdovanojimus įteikė Jovita Petkuvienė, Viešųjų pirkimų tarnybos direktoriaus pavaduotoja, laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas.

Renginys sulaukė didelio perkančiųjų organizacijų susidomėjimo, renginio metu netrūko azarto, geros nuotaikos ir įdomių pranešimų. Renginyje pasisakė Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jekaterina Rojaka, kuri atkreipė dėmesį į tai, kad daug kalbame apie blogus pavyzdžius viešuosiuose pirkimuose, tačiau teigiamos pastangos ir pasiekimai lieka nepastebėti. Šie apdovanojimai galėtų prisidėti prie naujovių ir modernumo viešajame sektoriuje skatinimo.

Vieta VIETOS SAVIVALDOS ORGANIZACIJOS Balas
1 Šiaulių miesto savivaldybės administracija 3,64
2 Biržų rajono savivaldybės administracija 2,54
3 Vilkaviškio rajono savivaldybė 2,38

Parengta pagal pranešimą spaudai

Ecocost.lt nuotraukos

Pasidalinkite

2 komentarai apie “Vilkaviškio rajono savivaldybė įvertinta kaip viena labiausiai skaitmenizuotų perkančiųjų organizacijų”

    1. Ieva Šlivinskienė

      Laba diena,

      dėkojame už pastabą. Turėjo būti Biržų rajono savivaldybės administracija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top