Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio rajono savivaldybė ir seniūnijos atnaujina kontaktinį klientų aptarnavimą

Įvertinus sumažėjusį užsikrėtimų koronavirusu skaičių ir nuo liepos 1-osios visoje Lietuvoje panaikinus karantiną, Vilkaviškio rajono savivaldybėje bei seniūnijose atnaujinamos kontaktinės aptarnavimo paslaugos.

Vilkaviškio rajono savivaldybė rekomenduoja gyventojams ir toliau rinktis nuotolines paslaugas ir į įstaigas atvykti tik tuomet, kai tai yra būtina arba nėra galimybės gauti pageidaujamos elektroninės paslaugos.

Jei interesantų neįmanoma aptarnauti nuotoliniu būdu bei jų apsilankymas yra būtinas, lankantis savivaldybėje ar seniūnijoje taikomi šie reikalavimai:

  • klientai privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones);
  • prieš atvykdami pas atsakingą darbuotoją, susitarkite dėl tikslaus apsilankymo laiko;
  • klientai turi laikytis saugaus – ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo vienas nuo kito;
  • reikia paisyti asmens higienos reikalavimų – dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo;
  • apribotas darbuotojų fizinis kontaktas su lankytojais, išlaikant ne mažesnį nei 2 metrų atstumą, išskyrus atvejus, kai darbo vietos nuo lankytojo atskiriamos pertvaromis arba kai darbuotojai dėvi nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

❗ Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz. karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.) nebus aptarnaujami.

Aktualūs kontaktai

Bendroji informacija teikiama telefonu: (8 342) 60 062. Visų administracijos ir seniūnijų  darbuotojų kontaktus (telefono numerį ir elektroninį paštą) rasite mūsų interneto svetainėje: https://vilkaviskis.lt/

Rūpinkimės vieni kitais!

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top