Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio rajono savivaldybė gavo lėšas dviejų projektų vykdymui!

Vakar Vilkaviškio rajono savivaldybės administraciją pasiekė geros žinios iš Interreg V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos. Kartu su partneriais iš Lenkijos gavome lėšų dviejų svarbių projektų įgyvendinimui.

Kartu su Kowale Oleckie savivaldybe įgyvendinsime projektą, kurio metu bus atnaujinta Kybartų kultūros centro salė. Už projektui skirtas lėšas suremontuosime Kybartų kultūros centro aktų salę, įsigysime veiklai vykdyti būtinos įrangos (apšvietimo, įgarsinimo) ir kartu su partneriu vykdysime įvairias bendras kultūrines veiklas (festivalius, plenerus ir pan.).

Bendra projekto vertė siekia 758 709,00 Eur. Kybartų kultūros centrui tenkanti projekto biudžeto lėšų dalis – 398 000,00 Eur.

Taip pat finansavimas skirtas Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro drauge su Prienų rajono savivaldybe ir Lenkijos Suvalkų pavietu įgyvendinamam projektui „Pacų giminės paveldas kaip bendros turizmo plėtros abipus sienų pagrindas“. Įgyvendinant projektą Vilkaviškio mieste bus  sukurtas ir pastatytas 3D miesto aikštės maketas bei pastatytas interaktyvus lauko ekranas, o prie įvažiavimo į Vilkaviškio miestą, Kybartuose bei Vištytyje bus įrengti 5 informaciniai maršruto stendai. Taip pat numatytas vienas 3D stendas, žiūronai prie Kaupiškių piliakalnio, dviračių stovai ir jų remonto stotelės. Projekto įgyvendinimo metu numatoma išleisti maršruto žemėlapį, surengti informacinį turą bei Pacų kulinarinio paveldo kūrybinės dirbtuves, po kurių bus išleista receptų brošiūra.

Bendra projekto vertė – 511 265,41 Eur. Vilkaviškio rajonui skiriama  142 016,63 Eur.

Prie abiejų projektų prisidės ir Vilkaviškio rajono savivaldybė, iš biudžeto skirdama 15 proc. tinkamoms projektų išlaidoms finansuoti.

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top