Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio rajono savivaldybė apdovanota už solidarumą atliepiant valstybės iššūkius

Spalio 19 dieną, minint Lietuvos vietos savivaldos dieną, sostinėje įvyko Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) „Auksinės krivūlės“ apdovanojimų iškilmės, kuriose už ryškiausias iniciatyvas ir darbus buvo pagerbtos Lietuvos savivaldybės. Svarbiausiu Lietuvoje savivaldos apdovanojimu „Auksine krivūle” apdovanota ir Vilkaviškio rajono savivaldybė. Apdovanojimas įteiktas už solidarumą atliepiant valstybės iššūkius krizės akivaizdoje.

Šį apdovanojimą Vilkaviškio rajono savivaldybei skyrė Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija. Iškilmingos ceremonijos metu apdovanojimą iš LR teisingumo ministerijos viceministro Elano Jablonsko atsiėmė Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Jis dėkojo už įvertinimą ir džiaugėsi tokiu svariu apdovanojimu, žadėdamas toliau nuosekliai bendradarbiauti valstybės labui.

„Neteisėtų migrantų krizės sukelti iššūkiai atnešė daug nežinomybės, daug baimės, o kasdieniai rūpesčiai jaučiami ir iki šiol, tačiau nuoširdžiai noriu padėkoti visiems prisidėjusiems prie šios krizės sprendimo: Kybartų seniūnijai ir bendruomenei, Savivaldybės administracijai ir specialistams. Dėkoju visiems, kuriuos palietė ši krizė, už Jūsų kantrybę, solidarumą ir bendrystę!“ – po apdovanojimų padėkos žodžių visai bendruomenei negailėjo Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovas A. Neiberka.

Gautu įvertinimu džiaugėsi kartu į iškilmingą renginį vykę Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos vadovai – direktorius Vitas Gavėnas ir jo pavaduotoja Daiva Riklienė, bei mero patarėjas Joris Juškauskas.

Šešioliktus metus rengiamų „Auksinės krivūlės“ apdovanojimų metu visos 14 šalies ministerijų, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Lietuvos verslo konfederacija paskelbė savo įsteigtų nominacijų laureatus ir įteikė joms apdovanojimus. Iš viso iškilmėse apdovanota 13 Lietuvos savivaldybių.

Lietuvos savivaldybių asociacijos nuotr.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top