Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio rajono Neįgaliųjų Olimpiada 2022!

Neįgaliųjų organizacijas suburianti sporto šventė Vilkaviškyje su pertraukomis rengiama jau 6-ąjį kartą. Tačiau antrą kartą iki olimpiados išaugusį renginį organizuoja Vilkaviškio rajono neįgaliųjų sporto klubas.

Šiandien Sporto ir pramogų centre susirinkusiuosius sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Seimo nario Algirdo Butkevičiaus padėjėjas Valdas Riklius, Savivaldybės tarybos narys Žilvinas Gelgota, europarlamentaro Broniaus Ropės patarėjas Audrius Stankevičius, Lietuvos žmonių su negalia sąjungos projektų koordinatorė Ginta Žemaitaitytė bei Vilkaviškio rajono neįgaliųjų sporto klubo prezidentas Tomas Kairys.

„Jūs jau su medaliais – vadinasi esate visi nugalėtojai. Ne be reikalo juk sakoma, kad svarbiausia dalyvauti. Ši olimpiada – proga susitikti, pabendrauti, na ir, žinoma, išbandyti savo jėgas. Pasimėgaukite tuo“ – sakė A. Neiberka.

„Sportas – ne tik fizinis aktyvumas, bet ir reabilitacija. Tad dalyvaukite, bendraukite ir kurkite bendrystę“ – nuo savęs pridėjo D. Riklienė.

Renginyje taip pat lankėsi mero patarėjas Joris Juškauskas, Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė, tarybos narė Jūratė Drunienė bei kiti garbūs svečiai.

Olimpiadoje jėgas išbandyti ryžosi Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugija, Vilkaviškio sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija, Vilkaviškio Kurčiųjų organizacija (Lietuvos Kurčiųjų draugijos Kauno teritorinės valdybos Vilkaviškio pirminė organizacija), Gudkaimio globos namai, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Vilkaviškio rajono filialas, Vilkaviškio rajono neįgaliųjų draugija, Vilkaviškio rajono diabetikų bendrija „Insula“ ir svečiai iš Marijampolės – Marijampolės savivaldybės I grupės neįgaliųjų draugija.

Dalyviai varžėsi 5 rungtyse – smiginio, baudų metimo, šaškių, žiedų metimo bei bato metimo.

Geriausiai olimpiadoje pasirodę dalyviai buvo apdovanoti medaliais ir padėkos raštais.

Ši olimpiada yra projekto „F.A.N.A.S. (Fizinis Aktyvumas ir Neįgalumas Akivaizdžiai suderinama)“ Nr. SRF-SRO-2021-1-0183, finansuojamo Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, dalis.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top