Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio rajono medžiotojų ir žvejų draugijos nariai rinkosi į trofėjų apžiūrą

Renginys Paežerių miške prasidėjo Medžioklės muziejaus atidarymu bei paminklo atidengimu.

Susirinkusius medžiotojus, svečius bei muziejaus įkūrėją Andrių Rapalą pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka bei Administracijos direktorius Vitas Gavėnas.

„Medžioklė – viena seniausių pasaulyje žmogaus veiklos rūšių, turinti gilias tradicijas. Tai ne tik gyvūnų populiacijos reguliavimas, tačiau ne mažiau svarbi ir meilė gamtai, medžiotojų tarpusavio bendravimas, visuomenės švietimas. Šiandien čia gausiai susirinkę svečiai tik patvirtina, kokia didelė ir stipri yra medžiotojų bendruomenė. Linkiu, kad šiame muziejuje bei sodyboje netrūktų ne tik įspūdingų trofėjų, bet ir žingeidžių lankytojų“, – kalbėjo Savivaldybės vadovas.

Vėliau vyko sumedžiotų trofėjų apžiūra.

Apžiūros visoje Lietuvoje rengiamos kiekvienais metais. Į jas, pasibaigus medžioklės sezonui, pristatomi visi sumedžiotų elnių, briedžių, stirninų, danielių ragai.
Atgabenti trofėjai buvo vertinami kompetentingų specialistų komisijos, aukščiausios kvalifikacijos trofėjų ekspertų, CIC matuotojų.

Trofėjai, verti medalių, buvo iš karto išmatuoti CIC matuotojų. Ypač gerai įvertinti trofėjai ekspertų pasiūlyti pristatyti į Respublikinę parodą.

 

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top