Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio rajono abiturientams įteikti diplomai

Mokyklos baigimo ir diplomų įteikimo šventės šiandien vyko Vilkaviškio r. Gražiškių, Kybartų Kristijono Donelaičio bei Pilviškių „Santakos“ gimnazijose.
Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija šįmet išleido 12 abiturientų laidą. Sėkmingai egzaminus išlaikė ir Brandos atestatus gavo 11 šios gimnazijos abiturientų.
Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija šįmet išleido jau 96-ąją laidą. Brandos atestatai įteikti 56 Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos abiturientams.
Gimnazistus pasveikinti atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka bei Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė.
Sveikindamas dvyliktokus gražios šventės proga meras linkėjo išminties renkantis tolimesnį gyvenimo kelią, kūrybiškumo, atradimo džiaugsmo ir pergalių. „Nuo šiol Jūs – savo mokyklos ir gimtojo krašto ambasadoriai. Kad ir kur nuvestų likimas, nepamirškite, jog visada esate laukiami ir šiltai priimami“, – naująjį gyvenimo etapą pradedančius jaunuolius sveikino Meras A. Neiberka.
 
Tą pačią dieną mokyklos baigimo šventė vyko ir Pilviškių „Santakos“ gimnazijoje, kur buvo išleista 73 abiturientų laida.
Gimnaziją baigė ir atestatus gavo 15 šios mokyklos mokinių.
 
Šventėje lankėsi vicemeras Bernardas Marčiukonis ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.
 
„Šiandien jūs užverčiate vieną gyvenimo puslapį ir atversite naują. Tikrai niekas negali pažadėti, kad jame nebus iššūkių ar sunkių akimirkų. Bet visada atsiminkite, kad jūs galite ieškoti pagalbos – šeimoje, gimnazijoje, savivaldybėje. Kad ir kur bebūtumėte, nepamirškite, iš kur esate kilę“, – sveikindama abiturientus pažymėjo D. Riklienė.
 
Dalijamės švenčių akimirkomis!

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top