Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio rajone lankosi garbės pilietis Alfonsas Hopingas

Vilkaviškio rajono garbės pilietis Alfonsas Hopingas su žmona Margret šį kartą į Lietuvą atvyko turėdamas itin džiugių naujienų.

Alvite viešintis geradaris susitiko su meru Algirdu Neiberka, Savivaldybės administracijos direktoriumi Vitu Gavėnu, jo pavaduotoja Daiva Rikliene, Alvito klebonu Vytautu Kajoku, RK Vilkaviškio skyriaus atstovais ir Alvito bendruomenėje įsikūrusiais ukrainiečiais.

Po trumpos ceremonijos Alvito šv. Onos bažnyčioje, per kurią buvo pagerbti ukrainiečiai, delegacija aplankė netoliese naujai įrenginėjamus namus, kuriose apsistos tėvų ir globėjų neturintys vaikai. Stovėdamas šalia jų A. Hopingas įteikė 10 tūkst. Eur simbolinį čekį. Būtent tokią sumą jis su komanda iš Vokietijos nusprendė paaukoti renovacijai.

Sugrįžus į Alvito šv. Kazimiero vaikų globos namų kiemą geradaris iš Vokietijos susirinkusiuosius nustebino dar kartą pranešdamas, jog jo gimtinėje žmonės dosniai suaukojo 15 tūkst. Eur. Šiuos pinigus garbės pilietis nutarė padalinti į tris lygias dalis. Viena jų keliaus į savivaldybės sąskaitą, atidarytą ukrainiečių pabėgėliams remti, kita skirta pagalbai Severodoneckui, o trečioji – Alvito šv. Kazimiero globos namų vaikams ir bendruomenėje įsikūrusiems ukrainiečiams.

Netoli bažnyčios susitikimo dalyviai taip pat pasodino medelį, kuris įprasmina su metais vis labiau stiprėjančius humanitarinius ir bendradarbiavimo santykius.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top