Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos mokinių laimėjimai piešinių konkursuose

Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos 5 kl. mokinė Saulė Diliartaitė dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse „MES JŪSŲ NEUŽMIRŠOME!“, skirtame Tarptautinei dingusių be žinios vaikų dienai paminėti, ir pagal surinktų balsų skaičių pateko į nugalėtojų penketuką. Saulei įteiktas diplomas ir dovanų kuponas apsilankyti virtualios realybės kambaryje. Savo piešinio idėją mokinė apibūdina taip:  „Kadangi vaikai dingsta be žinios, niekas nežino, kas jiems nutinka, kas kaltas dėl jų dingimo. Tai tarsi nežinoma tamsioji jėga, kurią vaizduoju savo piešinyje“.
https://www.facebook.com/photo/

Sėkmės akimirka jai nusišypsojo ir piešinių konkurse „SVAJONIŲ VASARA“, kuriame mergaitė laimėjo pagrindinį prizą ir jai įteikta dėžė gardžių ledų „Plombyras“. Konkursui reikėjo nupiešti savo svajonių vasaros dieną. Saulė sakė, kad ji labiausiai norėtų atostogauti egzotinėje saloje, kurioje nuostabi gamta, auga palmės ir galima stebėti nuostabius saulėlydžius vandenyne, klausytis bangų ošimo…

https://www.facebook.com

Pasidžiaugti  galime ir pradinių klasių dailės būrelio „Teptukas“ mokinių rezultatais. Respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse-parodoje „GYVŪNAI – MŪSŲ DRAUGAI“ Justė Judickaitė (3 kl.) ir Gabrielė Navikaitė (4 kl.) tapo laureatėmis (būrelio vadovė Jurgita Navikienė). Konkursu buvo siekiama ugdyti meilę, užuojautą ir atjautą geriausiems žmonių ,,draugams“ – gyvūnams. Savo kūrybiniuose darbuose įvairiais raiškos būdais mergaitės vaizdavo pačius mylimiausius gyvūnus.

Kurkit, svajokit ir netradiciniais raiškos būdais bei priemonėmis įgyvendinkite savo svajones spalvų pasaulyje. Turiningos vasaros.

Vilma Brazauskienė, Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos dailės vyresn. mokytoja

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top