Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio pradinėje mokykloje vyko Respublikinė bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (1–4) klasių mokinių nuotolinė konferencija „Tai įdomu!“

Gruodžio 8 d. Vilkaviškio pradinėje mokykloje vyko Respublikinė bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (1–4) klasių mokinių nuotolinė konferencija „Tai įdomu!“, kurios tikslas – ugdyti ir plėtoti pradinių klasių mokinių bendrąsias ir dalykines kompetencijas. Konferencija mokykloje rengiama jau kelerius metus iš eilės, tačiau šiais metais pirmą kartą ji vyko nuotoliniu būdu.

Prieš prasidedant konferencijai visiems jos dalyviams sveikinimo žodžius tarė ir sėkmės linkėjo mokyklos direktorė Asta Strazdienė ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Ingrida Meseckienė.

35 kūrybinius sumanymus įvairiomis temomis (aplinka ir jos kaita, sveikata ir saugumas, statistiniai ir gamtamoksliniai tyrimai, bandymai, eksperimentai) pristatė 58 dalyviai iš Kauno Prano Mašioto pradinės mokyklos, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių ,,Aušros“ progimnazijos, Kauno Vyturio gimnazijos, Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinės mokyklos, Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos, Vilniaus Medeinos pradinės mokyklos,  Kauno Petrašiūnų progimnazijos ir  Vilkaviškio rajono savivaldybės mokyklų: ,,Ąžuolo“ progimnazijos, Pilviškių „Santakos“ gimnazijos, Kybartų „Saulės“ progimnazijos, Sūdavos pagrindinės mokyklos,  Keturvalakių mokyklos  ̶  daugiafunkcinio centro ir Vilkaviškio pradinės mokyklos. Konferencijai pasirengti mokiniams padėjo 24 mokytojai.

Visiems konferencijos dalyviams už kūrybinių sumanymų pristatymą įteiktos Vilkaviškio pradinės mokyklos direktoriaus padėkos. Džiaugiamės, kad pirmą kartą nuotoliniu būdu organizuota konferencija sulaukė didelio susidomėjimo ir joje dalyvavo gausus būrys Lietuvos miestų mokyklų.

Mokyklos administracija

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top