Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio pradinė mokykla dalyvauja projekte „Mokinių gebėjimų atskleidimo ir jų ugdymo sistemos plėtra“

Nacionalinė švietimo agentūra įgyvendina projektą „Mokinių gebėjimų atskleidimo ir jų ugdymo sistemos plėtra“ Nr. 09.2.2-esfa-v-707-04-0001. Vilkaviškio pradinė mokykla tapo viena iš dešimties šalies mokyklų konkurso metu atrinktų dalyvauti šiame projekte. 2020 m. gegužės 19 d.  pasirašyta tarpusavio bendradarbiavimo sutartis.

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis. Jį įgyvendina Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras bei Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Projektas yra sudėtinė Vyriausybės projekto ,,Bendrojo ugdymo turinio ir pasiekimų sistemos atnaujinimas ir mokyklų aprūpinimas šiuolaikinėmis priemonėmis (Ugdymas ateičiai)“ dalis, kuriuo siekiama užtikrinti gilesnį išmokimą subalansuojant dalykinį turinį ir XXI a. būtinų gebėjimų ir kompetencijų ugdymą, be to, žinių patikrinimus orientuoti į gebėjimų vertinimą, modernizuoti mokymo priemones ir aplinkas. Šio projekto tikslas – kurti ir plėtoti mokinių gebėjimų atpažinimą ir jų vystymą, įgalinant psichologus ir mokytojus pažinti mokinio gebėjimus ir parinkti jiems tinkamą ugdymą.

Projektas bus vykdomas trejus metus, įgyvendinant numatytas veiklas: mokinių gebėjimų atpažinimo ir jų ugdymo veiksmo tyrimas; pedagogų ir psichologų mokymas atpažinti mokinių gebėjimus, pritaikyti jiems ugdymo turinį; specialiųjų lietuvių kalbos, matematikos ir gamtos mokslų modulių išbandymas.

                                                                                              Vilkaviškio pradinės mokyklos  informacija

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top