Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio muzikos mokykloje vyko hepeningas

Birželio 8–10 d. Vilkaviškio muzikos mokykloje vyko hepeningas. Tai improvizuotas renginys, susidedantis iš kelių, dažnai tarpusavyje nesusijusių veiksmų ne meninėje erdvėje. Jame netrūksta dailės, muzikos, teatro, kino, choreografijos elementų. Neapibrėžtame hepeningo scenarijuje paliekama laisvė nenumatytiems įvykiams. Todėl kiekvienas dalyvis gali laisvai improvizuoti, pasitelkdamas įvairių meno šakų raiškos priemones. Hepeningu siekiama stebinti, šokiruoti (gerąja prasme), ištrinti ribą tarp meno ir kasdienio gyvenimo, sukurti netikėto įvykio įspūdį bei įtraukti į veiksmą žiūrovą.

Vilkaviškio muzikos mokyklos II korpuso koridoriai nebuvo patrauklūs, jaukūs, neskatino mokytis. Todėl mokyklos bendruomenė, siekdama integruojant kontekstualius dailės ir muzikos raiškos būdus, modeliuojant mokymui(si) palankią aplinką, susitelkė hepeningui.

Programos rengėjas ir vedlys – Šakių meno mokyklos dailės mokytojas metodininkas Mindaugas Pauliukas. Mokykla taria ačiū mokytojui už entuziazmą, energiją, žinias, empatiją, tikėjimą kiekvieno galiomis, kryptingą komunikaciją ir laiką virš programos rėmų. Prie bendradarbiavimo prisidėjo ir Vilkaviškio rajono švietimo pagalbos tarnyba.

Hepeningo dalyviai – visi Mokyklos bendruomenės nariai. Džiugu, kad jiems nestigo jėgų, šypsenų, noro įgyvendinti pokyčius, užsidegimo ir žiburiukų akyse.

Renginyje taip pat apsilankė Vilkaviškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė ir vyriausioji specialistė Rita Vaščėgienė.

Menų sintezė puikiai realizuota! Vilkaviškio muzikos mokykla dalijasi hepeningo akimirkomis.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top