Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio miesto šventę vainikavo šventinis vakaro koncertas

Visą dieną šurmuliuojanti Vilkaviškio miesto šventė artėja į pabaigą.

Nuo Vaikų ir jaunimo centro pajudėjusi šventinė dalyvių eisena pakvietė visus į baigiamąjį koncertą J. Basanavičiaus aikštėje.

Pirmiausia susirinkusiuosius pasveikino meras Algirdas Neiberka.

„Brangūs Vilkaviškio krašto žmonės, garbūs svečiai ir mūsų draugai, labai džiaugiuosi galėdamas jus sveikinti augančiame ir besikeičiančiame mieste. Praėjusiais metais pirmą kartą nuo 1970-ųjų Vilkaviškio mieste ir rajone fiksavome augantį gyventojų skaičių. Ne mažiau džiugina ir tai, jog jau antri metai iš eilės matome didesnį grįžtančiųjų gyventi į Vilkaviškio rajoną skaičių negu išvykstančiųjų. Pozityviai augantis Vilkaviškio rajonas nuoširdžiai leidžia tikėti, kad vykstantys pokyčiai ir įgyvendinami projektai eina tinkama kryptimi bei prisideda prie to, kad mūsų krašto gyventojams ir atvykstantiesiems čia būtų gera ir patogu. Kiekviena diena ir per ją atlikti darbai leidžia džiaugtis ir didžiuotis, kad Vilkaviškio kraštas keičiasi neatpažįstamai ir tai, žinoma, visų gyventojų indėlis“ – kalbėjo meras ir visiems palinkėjo gražios šventės.

Linkėjimus ir sveikinimus nuo scenos taip pat siuntė europarlamentaras Juozas Olekas bei Seimo narys Algirdas Butkevičius.

Miestas savo kraštiečiams dovanojo VDU ansamblio „Žilvinas“, Kauno bigbendo ir Jurgo Brūzgos, Monikos Liu bei G&G Sindikato pasirodymus.

Vilkaviškio miesto šventę „Mano miestas Lietuvoj įrašytas“ organizavo Vilkaviškio kultūros centras ir Vilkaviškio rajono savivaldybė.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top