Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio mieste nuo šiandien veikia mobilus COVID-19 patikros punktas

Visoje Lietuvoje daugėjant koronaviruso infekcijos atvejų ir siekiant sudaryti galimybę išsitirti kuo didesniam rajono gyventojų skaičiui, Vilkaviškio mieste šiandien darbą pradėjo mobilus COVID-19 patikros punktas, įsikūręs šalia VšĮ Vilkaviškio ligoninės, adresu: Maironio g. 25, Vilkaviškis.

Nuoširdžiai dėkojame už operatyvumą, pagalbą ir supratimą visiems, prisidėjusiems prie punkto įrengimo: Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centrui, Vilkaviškio ligoninės administracijai, Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro komandai, Vilkaviškio miesto seniūnui ir darbuotojams, Vilkaviškio rajono kaimo bendruomenių sąjungai ir visiems kitiems atsakingiesiems specialistams.

Visų susitelkimo dėka mobilus COVID-19 patikros punktas sėkmingai startavo ir nuo pat ankstyvo ryto tikrino mūsų rajono gyventojus.

 

PRIMENAME:

  • Mobilus punktas dirbs kiekvieną savaitės dieną (įskaitant savaitgalius) nuo 8.00 iki 12.00 val.
  • Į mobilų punktą negalima vykti nusprendus savarankiškai – prieš tai būtina užsiregistruoti tyrimui skambinant į Karštąją liniją trumpuoju telefono numeriu 1808 arba užsiregistruoti internetu, užpildžius specialią anketą interneto tinklalapyje 1808.lt. Būtina nurodyti, kad tirtis pageidaujate Vilkaviškyje.
  • Atvykus būtina laikytis nurodymų, turėti asmens dokumentą, ant balto lapo užrašytą savo tel. numerį, neatidaryti automobilio lango, kol to nepaprašys slaugytoja ir kt.
  • Į mobilųjį punktą turėtumėte atvažiuoti savu automobiliu, jus atvežti gali ir artimieji ar kaimynai, tačiau būtina laikytis saugumo reikalavimų. Išskirtiniais atvejais, kai pacientas negali atvykti savo automobiliu, ar jo negali atvežti artimieji, galima kreiptis pavėžėjimo paslaugos į Savivaldybės administraciją tel. 8 616 53 410.

Visiems, atvykstantiems pasitikrinti į mobilų patikros punktą, linkime stiprios sveikatos ir tik neigiamų atsakymų!

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top