Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio ligoninėje atidarytas multisensorinis kambarys

Šiandien Vilkaviškio ligoninei ypatinga diena. Vilkaviškio LIONS klubo iniciatyva atidarytas multisensorinis kambarys.

Multisensorinėje erdvėje esantys elementai skatina lytėjimo, regos, klausos ir judėjimo pojūčius, jie padės plėtoti kambario lankytojų jutimų ir jausmų suvokimą.

Pagrindinės kambario įrengimui reikalingos lėšos gautos Vilkaviškio LIONS klubui laimėjus LCIF projektą, o papildomos – prisidėjus Norvegijos Alesundo, Marijampolės moterų ir apskrities, Vilkaviškio LIONS klubui bei Vilkaviškio ligoninei.

Sveikinimo žodžius gražia proga tarė Vilkaviškio savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Lietuvos LIONS apygardos D-131 gubernatorė Jolanta Gulbinienė, Vilkaviškio LIONS klubo prezidentė Diana Mykolaitytė, projekto vadovas Žilvinas Gelgota, Vilkaviškio ligoninės direktorius Linas Blažaitis bei kiti svečiai.

Buvo pasidžiaugta, jog visų prisidėjusių dėka ši graži iniciatyva buvo įgyvendinta. Tikimasi, kad šiame kambaryje taikomos metodikos, stimuliuojančios įvairius pojūčius, bus naudingos ne tik vaikams, bet ir tėveliams bei medicinos darbuotojams.

Gražų pasirodymą susirinkusiesiems dovanojo Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro šokėjos bei Vilkaviškio muzikos mokyklos kanklininkės.

[soliloquy id=”77262″]

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top