Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio kultūros centro mėgėjų teatrui „Gluosnė“ – 10 metų

Spalio 16 dieną Vilkaviškio kultūros centre vyko jubiliejinis renginys, skirtas mėgėjų teatro „Gluosnė“ veiklos 10-mečiui. Į nuotaikingą šventę atskubėjo gausus būrys svečių, buvusių ir esamų teatro mylėtojų.

Vilkaviškio kultūros centro mėgėjų teatras „Gluosnė“ sukūrė tikrą skonių fiestą: vakaro šeimininkė – teatro vadovė Daiva Kasulaitienė – žiūrovams vieną po kito siūlė skaniausius patiekalus – ištraukas iš „Gluosnės“ pastatytų spektaklių.

Kolektyvą su gražiu veiklos jubiliejumi pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

„Džiaugiamės Jūsų kūrybine veikla, naujomis idėjomis, vertiname Jūsų profesionalumą, atsidavimą teatrui ir didžiuojamės Jūsų darbais, garsinančiais Vilkaviškio kraštą,“ – sveikindamas reikšmingos sukakties proga, kalbėjo Savivaldybės vadovas.

Jis įteikė mėgėjų teatro „Gluosnė“ vadovei Daivai Kasulaitienei kolektyvui skirtą sveikinimą ir piniginį čekį. Taip pat Mero padėkos raštu apdovanota teatro trupės narė Jūratė Drunienė. Jai padėkota už ilgametę ir kūrybišką veiklą „Gluosnės“ kolektyve, nenuilstamą ištikimybę teatrui ir dvasinių vertybių propagavimą scenoje.

Gražiu teatro jubiliejumi ir jau 10 metų puikiais trupės kuriamais spektakliais džiaugėsi Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė. Atsidėkodama už ilgametę kūrybinę veiklą, D. Kasulaitienei ji įteikė Skyriaus padėkos raštą.

Sveikinti teatro skubėjo ir kiti vakaro svečiai: Europos parlamento narys Juozas Olekas, Vilkaviškio kultūros centro direktorė Renata Medelienė, kolegos iš Liudvinavo, Pilviškių, Matuizų, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centro ir kt.

Vilkaviškio mėgėjų teatras susibūrė 2010 metais. 2015-siais, minėdamas veiklos penkmetį, kolektyvas dovanų gavo pavadinimą „Gluosnė“. Iš gausiai žiūrovų siūlytų vardų teatro žmonės jį išsirinko todėl, kad kolektyvas atsirado dėl 7 metus besitęsiančio Vilkaviškio kultūros centro projekto – teatro vakarų „Po paupio gluosniais“.

Mėgėjų teatro vaidintojų daugumą sudaro energingos, kūrybingos, veiklios ir, žinoma, gabios moterys. Jos savo žavesiu privilioja teatran ir vieną kitą menišką vyruką. Nors vaidinančių vyrų „Gluosnėje“, kaip ir daugelyje mėgėjiškų kolektyvų, vis dar stokojama ir laukiama!

„Gluosnė“ – nuolatinė projektų „Po paupio gluosniais“, „Teatrališkasis Pilviškių pavasaris“, „Paluobių pagirys“ bei kitų mėgėjiško teatro renginių dalyvė. Kas metai dalyvaudama Sūduvos mėgėjų teatrų festivalyje „Atžalynas“, ji jau yra pelniusi žiūrovų simpatijų prizą, o artistas R. Puodžiūnas apdovanotas kaip geriausio vyro vaidmens atlikėjas.

Nuotaikinga vaidintojų komanda su savo spektakliais jau aplankė nemažai kultūros įstaigų, kaimo bendruomenių, kolektyvų, visuomeninių organizacijų ne tik savo, bet ir gretimuose rajonuose. „Gluosnės“ nariai noriai talkina teatralizuojant įvairias miesto ar rajono šventes, organizuojant renginius.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top