Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio kultūros centro liaudiškos kapelos „Vingis“ 25 metų jubiliejaus koncertas

Vilkaviškio kultūros centre vyko liaudiškos muzikos kapelos „Vingis“ koncertas ir kompaktinės plokštelės „Per ketvirtį amžiaus“ pristatymas.

Kolektyvas gyvuoja nuo 1996 metų ir yra parengęs ne vieną koncertinę programą. Liaudiškos muzikos kapela yra daugkartinė projekto „Duokim garo“ dalyvė ir finalininkė, nuolatinė respublikinių dainų švenčių dalyvė. Taip pat jai suteikta I meno mėgėjų kolektyvų kategorija, o 2012 m. kolektyvas tapo ,,Aukso paukštės“ laureatu.

Kapelos 25 metų jubiliejus bei kompaktinės plokštelės išleidimas turėjo vykti prieš dvejus metus, tačiau dėl karantino ribojimų gražų renginį teko atidėti. Tuomet jis buvo paminėtas specialiai kolektyvui dedikuotoje „Duokim garo“ laidoje.

Jubiliejinio koncerto metu pristatytoje dviguboje plokštelėje galima išgirsti net trisdešimt kapelos atliekamų dainų. Smagu, kad ji įrašyta Vilkaviškio kultūros centro garso įrašų studijoje.

Šiuo metu „Vingyje“ groja ir dainuoja 12 muzikantų. Visai neseniai prie kolektyvo prisijungė triūbą pučiantis muzikantas, kurio kolektyvui labai trūko.

Kapela „Vingis“ šiandien žiūrovams buvo paruošusi aštuonis kūrinius.

Kolektyvas dovanojo ne tik savo repertuaro dainas, tačiau staigmena žiūrovams tapo prieš metus Lietuvą Eurovizijos konkurse atstovavusi daina „Sentimentai“, kurią atliko su mažąja soliste Guste Adomavičiūte, taip pat nuotaikinga grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ daina „Tu mano vasara“.

Koncerte netrūko ir svečių – iš Naujosios Vilnios pasveikinti kolegų atvyko kultūros centro tautinės muzikos kapelija „Vaiva“ (vad. Dainius Petručionis).

Dar viena staigmena žiūrovams tapo renginio vedėjų – Rūtos Mikulytės bei Ramūno Puodžiūno – viktorina, kurios metu buvo galima laimėti naująją kapelos plokštelę. Susirinkusieji noriai atsakinėjo į vedėjų užduodamus klausimus, susijusius su „šventės kaltininkais“.

Su dviguba švente kolektyvo narius bei vadovą Gintą Turonį pasveikinti atvyko ir Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

„Nuoširdžiai sveikinu su gražiu jubiliejumi. Ačiū už mūsų rajono garsinimą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Linkiu, kad Jums ir ateityje nepristigtų idėjų ir kūrybiškumo ir toliau džiuginant klausytojų širdis“, – sveikindamas kalbėjo meras.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top