Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos ataskaitinis susirinkimas

Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centre šiandien įvyko Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos ataskaitinis susirinkimas.

Jo pradžioje pirmininkė Valė Masiliūnienė informavo, kad 2021 m. gruodžio 31 d. duomenimis, draugiją sudarė 145 nariai. Ataskaitiniame susirinkime dalyvauti galėjo 42 nariai.

Į draugijos posėdį atvykęs Vilkaviškio rajono meras Algirdas Neiberka supažindino susirinkusiuosius su situacija dėl Ukrainos, pasidalijo planais dėl paramos teikimo bei padėkojo visiems, kurie prie jos prisideda.

„Gyvenimas tęsiasi. Jis neturi sustoti. Nuoširdžiai džiaugiuosi jūsų draugijos pasirodymais, darbais, veikla – jūs esate matomi. Linkiu ir toliau taip pat sėkmingai tęsti darbus, nes tik nuo mūsų visų priklauso, koks bus rytojus. Būkime didele šeima, kuri tarpusavyje dalijasi ne tik problemomis, bet ir džiaugsmais“ – kalbėjo A. Neiberka.

Sveikinimus bei padėkos žodžius taip pat tarė Vilkaviškio rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus specialistė Raimonda Skripkiūnienė, europarlamentaro Juozo Oleko atstovė Jolanta Maksimavičienė bei Vilkaviškio rajono savivaldybės Tarybos ir pačios draugijos narė Jūratė Drunienė.

Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos pirmininkė V. Masiliūnienė pristatydama praėjusių metų veiklos ataskaitą pažymėjo svarbiausias draugijos veiklas bei pasiekimus. Ji taip pat akcentavo, kad visi žmonės vieni kitiems turėtų būti ramstis. Nuoširdžiu palaikymu, beatodairiška pagalba ir šiltu tarpusavio bendravimu džiaugėsi ir draugijos nariai.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top