Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos ataskaitinis susirinkimas

Šiandien Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centre vyko Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos ataskaitinis susirinkimas.

Jo pradžioje pirmininkė Valė Masiliūnienė informavo, kad 2022 m. gruodžio 31 d. duomenimis, draugiją sudarė 149 nariai, kurių amžius nuo 3 m. iki 95 m.

Šiandienos ataskaitiniame susirinkime dalyvavo 54 nariai.

Draugijos posėdyje taip pat dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Jis pasidžiaugė draugijos veikla bei pasiekimais. „Linkiu ir toliau taip pat sėkmingai tęsti užsibrėžtus darbus bei tikslus, nes tik nuo mūsų visų indėlio priklauso, koks bus rytojus. Dalykimės ne tik problemomis, bet ir džiaugsmais“ – kalbėjo A. Neiberka.

Sveikinimus bei padėkos žodžius taip pat tarė Vilkaviškio rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė, Vilkaviškio miesto seniūnijos seniūnas Remigijus Kurauskas, Vilkaviškio rajono savivaldybės Tarybos ir pačios draugijos narė Jūratė Drunienė bei Europos Parlamento nario Juozo Oleko padėjėja Jolanta Maksimavičienė.

Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos pirmininkė Valė Masiliūnienė pristatydama praėjusių metų veiklos ataskaitą pažymėjo svarbiausias draugijos veiklas bei pasiekimus. Pirmininkė džiaugėsi šiltu bendravimu ne tik tarp draugijos narių, bet tarp visų rajono įstaigų bei organizacijų. Taip pat už visokeriopą pagalbą dėkojo žmonėms, prisidedantiems prie draugijos veiklos.

Susirinkimo pabaigoje visus pradžiugino Vilkaviškio krašto neįgaliųjų draugijos ansamblio „Kraštietės“ (vad. Nemyra Gardauskienė) dainos.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top