Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos 4 klasėje įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas

Penktadienį, lapkričio 20 d., Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas pasirašė įsakymą, jog Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos 4 klasėje nuo lapkričio 20 d. iki lapkričio 26 d. įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas. Tai reiškia, kad nuo penktadienio, šios klasės ugdytiniai mokosi tik nuotoliniu būdu.

Mokyklos direktorė įpareigota užtikrinti 4 klasės patalpų ir mokyklos bendrųjų patalpų valymą ir dezinfekciją vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos pateiktomis rekomendacijomis dėl sveikatos priežiūros įstaigų patalpų ir ne sveikatos priežiūros įstaigų patalpų dezinfekcijos (kai galimas užteršimas SARS-Co-2) bei rekomendacijomis dėl aplinkos valymo ir dezinfekcijos, esant nepalankiai COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) situacijai.

PRIDEDAMA:

2020 m. lapkričio 20 d. Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas Nr. B-ĮV-1298 „Dėl infekcijų plitimą ribojančio režimo taikymo Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos 4 klasėje“

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top