Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnaziją džiugina mokinių sėkmė

Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos mokytojai ieško galimybių ir kuria sąlygas kiekvieną dieną mokiniui tobulėti ir augti. Nuotolinio mokymosi sąlygomis paskatinimas dalyvauti įvairiuose konkursuose, olimpiadose, viktorinose reikalauja iš mokinio ypatingų pastangų ir atkaklumo, tačiau leidžia įsivertinti asmeninę kompetenciją, patirti augimo džiaugsmą. Kovo mėnuo mūsų progimnazijai tarp kitų sėkmių išskirtinis laimėjimais rajono renginiuose.

8 klasės mokiniai Haroldas Mockevičius, Rokas Marcinkevičius, Karolina Zinkevičiūtė, Augustas Grumblys ir Justas Žiurinskas kartu su Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos ir Pilviškių „Santakos“ gimnazijos mokiniais dalyvavo viktorinoje „Pažink Lietuvą“. Po gimtąją šalį dalyviai keliavo virtualiai: maršrutas buvo išdėstytas žaidimo lentoje, o komandų kelionės sėkmę lėmė ne tik anglų kalbos, bet ir istorijos, geografijos žinios. Mūsų progimnazijos komanda pirmoji įveikė visus kelionės etapus ir teisingai atsakiusi į klausimus laimėjo I vietą. Mokinius viktorinai ruošė anglų kalbos mokytojos Aida Liaudinskienė ir Ina Bikauskienė.

Kasmet pavasarį vykstančiame teisinių žinių konkursas „Temidė“, kurį organizuoja Vilkaviškio rajono policijos komisariatas, tarp trijų rajono komandų varžėsi ir „Ąžuolo“ progimnazijos 8 klasės komanda, pasivadinusi „Hagda“: Haroldas Mockevičius, Austėja Mickutė, Dovilė Pūstelninkaitė, Augustas Grumblys ir Gabrielė Damidavičiūtė.

Konkurso dalyviai susirungė „Temidės“ protų mūšyje, kurio metu turėjo atsakyti į 23 klausimus apie Lietuvos Respublikos Konstituciją, Baudžiamąjį ir Administracinių nusižengimų kodeksus, Kelių eismo taisykles ir kt. Progimnazijos mokiniai sklandžiai atsakinėjo į klausimus, taisyklingai išsprendė kryžiažodį ir tapo pirmojo etapo I vietos prizininkais. Jiems siekti laimėjimo padėjo socialinė pedagogė Diana Tarnauskienė ir klasės vadovė Rasa Bondzinskienė.

Kovo mėn. nuotoliniu būdu vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados „Kūrybos virusas 2021 m.” II (rajoninis) etapas. Jame dalyvavo progimnazijos 8 klasės mokinė Dovilė Pūstelninkaitė, vadovaujama dailės ir technologijų mokytojos Dianos Maksimavičienės.

Tekstilės programoje tarp 7–8 klasių Dovilė užėmė I vietą. Mokinė kūrė Velykų dekoraciją – margutį ir jo stovelį. Mokinė pristatydama savo darbą komisijai kalbėjo:

Technologijų olimpiada – iššūkis, o nuotolinė olimpiada – dar didesnis. Kūrybos virusas mane uždarė namuose, todėl noriu namus gražinti ir puošti, o kada, jei ne per didžiausias metų šventes – Kalėdas, Velykas“.

Net 4 prizines vietas progimnazijai pelnė gamtininkai: rajoninėje biologijos olimpiadoje daugiausiai taškų tarp penktų klasių mokinių surinko Justas Bakšys (II vieta), tarp šeštų klasių – Vilda Valiukevičiūtė (I vieta), tarp septintų klasių – Kotryna Kriaučeliūnaitė (I vieta) ir tarp aštuntų klasių – Haroldas Mockevičius (I vieta). Mokinius olimpiadai ruošė biologijos mokytoja Aira Lažauninkienė.

Mokinių sėkmė įprasmina progimnazijos moto: „Pasitikėk ir tikėk, kad viskas yra įmanoma“.

Vilma Anelauskienė,

Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos

direktorės pavaduotoja ugdymui

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top