Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio „Aušros“ gimnazistų rankose – brandos atestatai

Vidurvasaris – abiturientų išleistuvių metas. Šiandien Vilkaviškio Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo katedroje įvyko iškilminga Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos brandos atestatų įteikimo ceremonija, kurioje netrūko prasmingų palinkėjimų, jautrių žodžių, šypsenų bei aplodismentų gausiam būriui veržlių, į savarankišką gyvenimo kelią išeinančių moksleivių.

Šiemet gimnazija išlydėjo jau 12-ąją laidą, kurioje sėkmingai egzaminus išlaikė ir šiandien brandos atestatus gavo 117 abiturientų.

Šios ypatingos dienos proga abiturientus sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Meras linkėjo jiems sėkmės ir drąsos pradedant naują gyvenimo etapą, neprarasti vilties užklupus nelaimėms ir visada ryžtingai siekti savo užsibrėžtų tikslų.

„Šiandien džiaugiamės Jūsų pasiekimais ir įvertinimais už visus dvylika metų praleistų mokykloje. Norisi padėkoti ir Jūsų mokytojams, ir tėveliams, kurie taip pat daug prisidėjo prie puikių įvertinimų. Linkiu sėkmingai atverti duris į platųjį pasaulį“, – sveikindamas abiturientus kalbėjo Savivaldybės meras A. Neiberka.

Šventės metu taip pat buvo pagerbti abiturientai, kurie valstybiniuose brandos egzaminuose gavo 100 balų įvertinimus. Pandemijos iššūkis ir nuotolinis mokymas nesutrukdė – 8 gimnazijos abiturientams pelnyti 9 šimtukus. Padėkos raštais ir piniginiais čekiais Savivaldybės meras A. Neiberka apdovanojo:

  • Emiliją Klimašauskaitę, gavusią net du šimtukus – už užsienio (rusų) kalbos ir lietuvių kalbos ir literatūros valstybinius brandos egzaminus;
  • Deimantę Damidavičiūtę, gavusią 100 balų įvertinimą už lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą;
  • Gabrielę Plikynaitę, gavusią 100 balų įvertinimą už užsienio (anglų) kalbos valstybinį brandos egzaminą;
  • Airidą Žaliauską, gavusį 100 balų įvertinimą už užsienio (anglų) kalbos valstybinį brandos egzaminą;
  • Gertrūdą Šimčikaitę, gavusią 100 balų įvertinimą už užsienio (anglų) kalbos valstybinį brandos egzaminą;
  • Gabiją Galaunaitę, gavusią 100 balų įvertinimą už užsienio (anglų) kalbos valstybinį brandos egzaminą;
  • Tadą Grikietį, gavusį 100 balų įvertinimą už užsienio (anglų) kalbos valstybinį brandos egzaminą;
  • Miglę Mickevičiūtę, gavusią 100 balų įvertinimą už užsienio (anglų) kalbos valstybinį brandos egzaminą.

Mero padėkos raštai įteikti ir abiturientus ruošusioms mokytojoms – Jolitai Sinkevičienei (lietuvių kalba), Aušrinei Gžibovskienei (rusų kalba), Daivai Čėsnienei (anglų kalba), Andželai Grikietienei (anglų kalba), Eglei Burbienei (anglų kalba). Joms dėkota už puikų mokinių parengimą valstybiniams brandos egzaminams.

Su gražia ir prasminga jaunystės švente abiturientus sveikino „Aušros“ gimnazijos direktorius Arūnas Serneckas, Vilkaviškio dekanas Virginijus Gražulevičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė, Lietuvos Respublikos Seimo nario Algirdo Butkevičiaus padėjėjas Valdas Riklius, klasių auklėtojai. Abiturientams jie linkėjo pasirinkti tinkamą kelią, kurti savo ateitį Lietuvoje ir neužmiršti Vilkaviškio krašto.

Po brandos atestatų įteikimo ceremonijos dar ilgai niekas neskubėjo skirstytis – pačiais įvairiausiais gėlių žiedais nešini abiturientus skubėjo sveikinti artimieji bei draugai. Džiugios ir šventinės nuotaikos nesugadino net prapliupęs lietus.

Brangūs abiturientai, niekada nenustokite svajoti ir skleiskite kūrybiškumo sparnus!

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top