Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos 1a klasėje įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas

Ketvirtadienį, lapkričio 12 d., Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas pasirašė įsakymą, jog Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos 1a klasėje nuo lapkričio 13 d. iki lapkričio 26 d. įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas. Tai reiškia, kad nuo rytojaus, penktadienio, ši klasė mokinsis tik nuotoliniu būdu.

Gimnazijos direktorius įpareigotas užtikrinti 1 a klasės patalpų ir bendrųjų įstaigos patalpų valymą ir dezinfekciją vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos pateiktomis rekomendacijomis dėl sveikatos priežiūros įstaigų patalpų ir ne sveikatos priežiūros įstaigų patalpų dezinfekcijos (kai galimas užteršimas SARS-Co-2) bei rekomendacijomis dėl aplinkos valymo ir dezinfekcijos, esant nepalankiai COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) situacijai.

PRIDEDAMA:

2020 m. lapkričio 12 d. Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas Nr. B-ĮV-1261 „Dėl infekcijų plitimą ribojančio režimo taikymo Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos 1a klasėje“

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top