Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vilkaviškiečių laimėjimai šokių konkurse „Terra astrum“

Vasario 8 d. Palangos gatvės buvo užkimštos žmonėmis labiau nei vidurvasaryje. Mieste vyko Stintų šventė, ir žaliu agurku kvepiančios žuvelės pritraukė daugybę gurmanų. Ne vien tik stintos buvo kaltos dėl tokio žmonių antplūdžio. Palangos Sporto arenoje karaliavo šokių mylėtojai. „Terrra astrum“ šokių studija organizavo respublikinį įvairių šokių stilių konkursą
„Baltic Amber Palanga 2020“. Daugybė kolektyvų varžėsi net dviejose konkurso dalyse. Mūsų rajono šokėjai atvyko į popietinę dalį, kurioje buvo pristatyti 54 šokiai. Juos vertino kompetentinga profesionalų komisija. Visi besivaržantys kolektyvai buvo padalinti į tris dalis ir pagal komisijos balus įvertinti pirmomis–trečiomis vietomis. Kybartų kultūros centro šiuolaikinio šokio kolektyvas „Škac“ įvertintas 2 antromis vietomis, Kybartų kultūros centro moterų šokių grupė „Katpėdėlės“ – pirma ir antra vieta, Vilkaviškio kultūros centro šiuolaikinio šokio kolektyvas „Enigma“ – pirma ir antra vieta. Geriausio įvertinimo susilaukė Vilkaviškio kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Lelija“, įvertintas dviem pirmosiomis vietomis. Visų kolektyvų vadovė Irena Šunokienė.

Turiningai praleistas šeštadienis baigėsi kvietimu apsilankyti festivaliuose su savo programa, o kolektyvas „Lelija“ jau vasario 16 d. pakviestas koncertuoti  Vytauto Didžiojo universiteto šventiniame minėjime.

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top