Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Viešosios bibliotekos kolektyvas knygų mugėje lankėsi jau 15-ą kartą

Vilniaus knygų mugė – didžiausia knygų mugė Baltijos šalyse ir vienas ryškiausių kultūros įvykių Lietuvoje ypač prasmingas bibliotekininkų ir visų knygos bičiulių bendruomenei. Šiais metais 21-ąjį kartą rengiamos Vilniaus knygų mugės moto –  „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram“. Ji dedikuota šios citatos autoriui 2019 metų sausio 23-ąją iškeliavusiam Jonui Mekui, kuris ir pats gyveno be formulių bei mokėjo būti atviras. Savo gyvenimu bei darbais laisvę skelbusio menininko žodžiai puikiai atspindi mugės esmę – atvira ir be formulių, skelbianti laisvę kūrybai, veiksmui, žodžiui, menui.

Knygų mugės metu susitinka visi, kurie domisi naujausiomis literatūros pasaulio tendencijomis: leidėjai pristato knygų naujienas, autoriai bendrauja su savo gerbėjais bei  gali užmegzti sėkmingas darbines pažintis, lankytojai ne tik randa šaunių knygų laimikių, pabendrauja su mylimais rašytojais, bet ir puikiai praleidžia laiką dalyvaudami plačioje renginių programoje.

Šiais metais viešosios bibliotekos kolektyvas knygų mugėje lankėsi jau 15-ą kartą, kaip jau įprasta drauge pakvietęs vykti kultūros, muziejaus darbuotojus, mokyklų bibliotekininkus ir uoliausius knygos bičiulius. Apsilankymas mugėje didžiausia šventė – tikri sielos „atlaidai“.

Viešoji biblioteka specialiai knygų mugei parengė informaciją / katalogą apie leidinius, kuriuose minimas Vilkaviškio kraštas. Su šia informacija bus galima susipažinti knygų mugės metu Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro stende.

Bibliotekos direktorė Vilija Gilienė knygų mugės metu turėjo galimybę pabendrauti su Lietuvos Respublikos kultūros ministru Mindaugu Kvietkausku. Buvo pasidžiaugta jau šiais metais turinčiais prasidėti viešosios bibliotekos patalpų renovacijos projektavimo darbais.

Šiemet į mugę atvyksta rašytojų iš  įvairių šalių: Danijos, Suomijos, Estijos, JAV, Ispanijos, Norvegijos, Kinijos ir kt. Jie pristatys savo naujausius kūrinius. Kviečiame į viešąją biblioteką, kur rasite ankstesnių šių autorių knygų.

Vilkaviškio viešosios bibliotekos informacija

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top