Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Viešąją tvarką palaikysime ir šventinio savaitgalio metu

Primenama, kad nuo šio vakaro, Vyriausybės sprendimu, šventiniam savaitgaliui ribojamas žmonių keliavimas į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus ir miestelius, o nuo šiandien apsauginių kaukių dėvėjimas viešose erdvėse tampa privalomas.

Raginame žmones laikytis karantino sąlygų, prašome per Velykas nekeliauti, maksimaliai vengti žmonių susibūrimų ir taip apsaugoti save bei savo artimuosius.

Džiaugiamės ir labai dėkojame, kad šventinį savaitgalį, nuo šeštadienio iki pirmadienio, palaikyti viešąją tvarką bei įgyvendinti Vyriausybės priimtus nutarimus padės Vilkaviškio policijos pareigūnai, Lietuvos šaulių sąjungos Suvalkijos šaulių 4-osios rinktinės Vilkaviškio P. Karužos 406-osios šaulių kuopos nariai (vadas Romualdas Ramanauskas), kurie patruliuos miesto gatvėmis, prižiūrės tvarką viešosiose vietose, skatins nesibūriuoti didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis.

Šiandien jiems į pagalbą taip pat atskubės Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės, jaunimo savanoriai. Vilkaviškio rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisija ir operacijų centras priėmė sprendimą, kad reikia ne tik drausminti rajono gyventojus, bet sutikus nesilaikančių karantino įpareigojimų ir neturinčius veido apsaugos kaukių – jas padovanoti. Kaukių, kurios bus dalinamos, kiekis nėra didelis, tačiau tai bus pagalba tiems, kuriems šių priemonių įsigyti sudėtinga.

Apsauginės priemonės perduotos Vilkaviškio policijos pareigūnams, patruliuojantiems šaulių kuopos nariams, jaunimo savanoriams, Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistams.

Būkime sveiki! Saugokime save ir savo artimuosius!

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top