Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Verslo atstovus kviečiame stebėti tiesioginę transliaciją ir užduoti klausimus

Informuojame, kad „Versli Lietuva“ kartu su Ekonomikos ir inovacijų ministerija rengia renginio „Koronaviruso teisiniai iššūkiai verslui: pasitark su ekspertais“ tiesioginę transliaciją ir kviečia ją stebėti!
Vos tik pasikeitus verslo sąlygoms paskelbus Lietuvoje karantiną, įmonės susidūrė su daugybe teisinių iššūkių – kaip spręsti darbo teisės klausimus, kaip suvaldyti tiekimą ir santykius su tiekėjais, kaip elgtis su įsipareigojimais klientams, kai viskas stoja ir klausimų daugiau nei atsakymų.

Ekstremalios situacijos paskelbimas neatleidžia verslo nuo sutartinių prievolių vykdymo, tačiau iš nežinojimo, neapgalvojimo, pirmosiomis karantino dienomis pasirodė socialiai neatsakingų verslo sprendimų. Ką daryti, kad to išvengti ir suvaldyti rizikas tiek dabar, tiek ateityje?
Į šiuos ir kitus verslui itin aktualius klausimus atsakys ekspertai tiesioginės transliacijos metu, kovo 24 d., 10 val., „Versli Lietuva“ „Facebook“ paskyroje.
Pokalbyje dalyvaus:
Marius Skuodis, Ekonomikos ir inovacijų viceministras;
Dr. Tomas Bagdanskis, darbo teisės ekspertas, „iLAW“ vadovaujantysis partneris;
Irena Barauskienė, sutartinės teisės ekspertė, advokatų kontoros „TGS Baltic“ vyresnioji teisininkė.
Pokalbį moderuos: Daina Kleponė, VšĮ „Versli Lietuva“ generalinė direktorė.
Kviečiame verslo atstovus būti aktyviais ir užduoti aktualius klausimus iš anksto (šio „Facebook“ renginio diskusijoje) arba tiesioginės transliacijos metu.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top