Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Veiklos ataskaitą pristatė Bartninkų seniūnė

Dar prieš įsigaliojant LR Vyriausybės ir Ekstremaliųjų situacijų operacijos centro sprendimams, kovo 12 d. Bartninkų seniūnijoje išplėstinėje seniūnaičių sueigoje seniūnaičiams, bendruomenių pirmininkams, gyventojams buvo pristatyta seniūnijos veiklos ataskaita už 2019 metus. Bartninkų seniūnijos seniūnė Violeta Raulinaitienė ne tik pristatė per praėjusius metus įgyvendintus darbus, bet ir supažindino su šių metų tikslais ir planais.

Prieš pristatydama ataskaitą, seniūnė pasidžiaugė visais seniūnaičiais, kurie, negailėdami savo laiko, padeda įgyvendinti įvairias iniciatyvas. 2019 metais buvo išrinkti ar perrinkti 7 seniūnaičiai, įvyko 11 išplėstinių seniūnaičių sueigų.

Seniūnė paruoštame pristatyme aptarė svarbiausius seniūnijos statistinius duomenis, seniūnijoje vykdomą veiklą, darbą su socialinės rizikos šeimomis, žemės ūkio tendencijas seniūnijoje ir kt.

Šiuo metu Bartninkų seniūnijoje gyvena 2 132 gyventojai. Daugiausiai jų užsiima žemės ūkio veikla. Seniūnijoje registruota 406 veikiančių ūkių.

V. Raulinaitienė gyventojams pristatė svarbiausius seniūnijoje atliktus darbus. 2019 metais Bartninkų miestelyje buvo išasfaltuota 430 m Žalumynų g., nuolat prižiūrėtos viešosios erdvės, poilsiavietės, kapinės. Daug dėmesio seniūnijoje skirta kelių su žvyro danga priežiūrai, gyvenviečių gatvių asfalto dangos išdaužoms užtaisyti. Taip pat praėjusiais metais buvo atlikti Piliakalnio papilio laiptų rekonstravimo darbai, nutiesta vandentiekio trasa naujosiose Bartninkų kapinėse.

Seniūnė pasidžiaugė, kad seniūnijoje aktyvus ir kultūrinis gyvenimas. Praėjusiais metais seniūnijoje vyko tradiciniai renginiai – jubiliejinė Petrinių šventė, kurios metu atšvęstas miestelio 370 gimtadienis, minias žiūrovų sutraukė koncertas Bartninkų bažnyčios griuvėsiuose, įvyko tradicinės bėgimo varžybos.

Bartninkų seniūnė pasidžiaugė, kad 2019 metų pabaigoje visuomenei buvo pristatytas išleistas leidinys „Bartninkų seniūnija“. Ji pasakojo, kad aktyvūs seniūnijos žmonės teikė nuotraukas, aprašus apie Bartninkų seniūnijos patrauklias vietas, žmones, kurių veikla palikusi pėdsaką miestelyje ir seniūnijos gyvenvietėse, apie seniūnijos bendruomenių veiklą, kurios savo veikla turtina, gražina, aktyvina čia gyvenančius žmones, apie gyvavusius ir naujai susikūrusius meno kolektyvus. Visa surinkta medžiaga sugulė į naują leidinį „Bartninkų seniūnija“, kurio leidybai finansavimą skyrė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei Vilkaviškio rajono savivaldybė.

Šiais metais ketinama gerinti vietinės reikšmės kelių būklę, išvalant menkaverčius želdinius pakelėse, atnaujinti gatvių apšvietimo linijas, atnaujinti lauko baldus prie Piliakalnių piliakalnio.

Ataskaitiniame susirinkime taip pat dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktorius Vitas Gavėnas bei Žemės ūkio skyriaus vedėja Lina Grygelaitienė.

Savivaldybės vadovai atsakė į susirinkusių gyventojų užduotus klausimus.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top