Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Veikia Koronos karštoji linija 1808

Reaguojant į sparčiai besikeičiančią naujojo koronaviruso (Covid-19) situaciją pasaulyje ir Lietuvoje, taip pat didėjant informacijos srautams, Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo, sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos nurodymu trumpuoju numeriu 1808 veikia Koronos karštoji linija. Skambinti į liniją galima visoje Lietuvoje visą parą nemokamai iš visų tinklų.

https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/pradeda-veikti-koronos-karstoji-linija-1808

LR sveikatos apsaugos ministerijos informacija

Pasidalinkite

5 komentarai apie “Veikia Koronos karštoji linija 1808”

 1. Sveiki. Grįžus iš Graikijos giminaitė gavo nurodymą 14 dienų izoliacijai namuose. Ar tai reiškia jokio bendravimo su namiškiais? Nes jai neva pasakė, kad su namiškiais bendrauti galima. O jie eis įdarbus. Ar taip gali būti? Ačiū už atsakymą.

  1. Ieva Šlivinskienė

   Laba diena, grįžusieji iš užsienio turėtų visiškai izoluotis 14 d. po grįžimo, o jei bendrauja su namiškiai – tai padaryti turėtų ir jie.

 2. Sveiki. Grįžus iš Prancūzijos gavau nurodymą 14 dienų izoliacijai namuose. Ar tai reiškia kad galiu gauti nedarbingumo pažymėjima 14 dienų.Ačiū už atsakymą.

  1. Ieva Šlivinskienė

   Taip, galite gauti. Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis šiais kontaktais:
   Visą parą veikianti karštoji linija gyventojams – Koronaviruso KARŠTOJI LINIJA 1808.
   Visą parą veikia ir Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) karštosios linijos (+370 618 79984 ir +370 616 94562). Taip pat kreiptis: koronavirusas@sam.lt.

   1. Sveiki,ar užsiregistravus galima atšaukti tyrimą? Jei tik buvo įtarimas,be jokių simptomų,tik temperatūra ir viskas praėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top