Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vasaros šventė ir šv. Mergelės Marijos Parciunkulės atlaidai Vištytyje

Vištyčio miestelyje jau antra diena šurmuliuoja šventė. Šeštadienį vietinius ir svečius įtraukė sportinė programa – vyko krepšinio turnyras 3×3 A. Butkevičiaus taurei laimėti.

Šiandien 13 val. švč. Trejybės bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios. Po jų šventė persikėlė į miestelio aikštę.

Čia susirinkusiuosius sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka:

„Noriu padėkoti tiems, kurie prisideda prie šio krašto gražinimo – jūs kuriate jį, puoselėjate ir tik dėl jūsų pastangų norisi čia atvykti, sugrįžti, pasigėrėti.“

Meras taip pat pasidžiaugė Vištytyje įgyvendintais ir įgyvendinamais projektais – senjorų namais, apžvalgos aikštele.

„Vištytis keičiasi ir jis vertas tapti traukos centru. Gamta ir ežeras čia – neįkainojami. Gėrėkimės, bendraukime ir tiesiog pabūkime kartu.“ – tęsė A. Neiberka.

Miestelio gyventojus ir svečius taip pat sveikino ir Seimo narys A. Butkevičius, seniūnė Odeta Riklienė, Vilkaviškio rajono savivaldybės garbės pilietis Donatas Kazlauskas bei svečiai iš Lenkijos – Suvalkų savivaldybės meras Vitoldas Kovalevski ir Vižainio seniūnijos seniūnas Stanislavas Jacekas Pietrukievičius.

Šventinę nuotaiką renginyje kūrė Vilkaviškio KC folkloro ansamblis „Šilojai“, Kybartų KC liaudiškos muzikos kapela „Žemyna“, Kybartų KC Vištyčio KN kapela „Vištytis“, Kybartų KC Girėnų KN kapela „Versmė“, Kybartų KC vaikų popchoras „Spindulys“ bei kitos grupės ir atlikėjai.

Šventės organizavimu rūpinosi Vištyčio seniūnija, Vištyčio kultūros namai, Vištyčio kaimo bendruomenė ir Vištyčio regioninis parkas.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top