Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vasario 16-osios minėjimas „Po tavo saule auga mūsų dienos“

Šiandien kartu su visa šalimi švenčiame Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną! Rajone vyksta daugybė gražiausių šiai, kiekvienam lietuviui labai brangiai dienai paminėti skirtų, renginių.

Vasario 16-osios šventė Vilkaviškyje prasidėjo Šv. Mišiomis už Lietuvą ir jos gyventojus, po kurių visi norintys buvo pakviesti prisidėti prie akcijos audžiant „Sūduvos juostą“, skirtą Sūduvos metų minėjimui Vilkaviškio rajone.

Popietės metu atnaujintoje Vilkaviškio kultūros centro didžiojoje salėje vyko šventinis minėjimas „Po tavo saule auga mūsų dienos“ ir tradicinė „Santakos“ laikraščio nominacijų įteikimo ceremonija. Žiūrovus savo užburiančiais ir patriotiškais pasirodymais džiugino Vilkaviškio krašto talentai – VVJC šokių studija „Vyželė“ (vad. S. Jankienė), VKC moterų vokalinis ansamblis „Svaja“ (vad. R. Štrimaitienė), VKC liaudiškų šokių kolektyvas „Lelija“ (vad. I. Šunokienė) bei „Eglutės“ lopšelio-darželio solistė E. Šumakarytė (vad. N. Gardauskienė).

Renginio metu susirinkusiuosius sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. „Linkiu, kad pasididžiavimas savo valstybe, savo kraštu ir jo žmonėmis būtų jaučiamas ne tik valstybinėmis progomis, tačiau ir kiekvieną dieną, nes visa Lietuva ir Vilkaviškio kraštas yra stiprūs tiek, kiek yra stipri meilė jiems mūsų širdyse“, – linkėjo Savivaldybės meras.

Valstybės atkūrimo dienos proga tradiciškai buvo įteikti Mero padėkos raštai savo darbais nusipelniusiems Vilkaviškio rajono žmonėms:

  • Kontrolės ir audito tarnybos kontrolierei Rimai Sakalauskienei – už ilgametį, nuoširdų ir pavyzdingą darbą, už atvirumą naujovėms bei rūpestį Vilkaviškio rajono savivaldybės įstaiga.
  • Klausučių seniūnijos Sūdavos seniūnaitijos seniūnaičiui Kęstučiui Nikliauzai – už reikšmingus, neatlygintinus darbus bendruomenės labui.
  • Gudkaimio kaimo bendruomenės nariui Vaidui Bruožiui – už iniciatyvumą, bendruomeniškumą, nuoširdų savanorišką darbą puoselėjant ir gerinant gyvenimo kokybę Gudkaimio kaime.
  • Vilkaviškio neįgaliųjų draugijos Gižų grupės vadovui Broniui Jurgelaičiui – už atsidavimą savo krašto žmonėmis, aktyvų dalyvavimą sprendžiant kaimo bendruomenei rūpimus klausimus, pagalbą likimo nuskriaustiesiems.
  • Vilkaviškio kultūros centro dailininkei, scenografei Ingridai Bunikienei – už vizualinius sprendimus, originalias ir inovatyvias idėjas kuriant Vilkaviškio kultūros centro įvaizdį.
  • Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytojai metodininkei Gitanai Melnykaitei – už kūrybingą, atsakingą ir profesionalią veiklą, šiuolaikinių naujovių sklaidą, vertingosios patirties dalijimąsi mokyklos, savivaldybės ir šalies švietimo bendruomenėje.
  • Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos matematikos mokytojai metodininkei Nijolei Bulotienei – už kūrybingą, atsakingą ir profesionalią veiklą, už mokyklos reprezentavimą ir tinklaveikos kūrimą šalyje.
  • Vilkaviškio pradinės mokyklos direktoriaus pavaduotojui ūkiui Zigmui Grikiečiui – už ilgametį, atsakingai atliekamą vadybinį darbą ir geranorišką inovatyvių idėjų įgyvendinimą steigiant edukacines erdves mokykloje.
  • Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos anglų kalbos mokytojai metodininkei Daivai Snipaitienei – už Vilkaviškio rajono savivaldybės ir Lietuvos garsinimą bei gimnazijos gerosios patirties sklaidą Europos mokyklose, sėkmingai įgyvendinant tarptautinius programos ,,Erasmus“ mokyklų mainų partnerystės projektus.

Renginį „Po Tavo saule auga mūsų dienos“ užbaigė jau tradicine tapusi laikraščio „Santaka“ nominacijų įteikimo ceremonija:

Metų gelbėtojais tapo Nerijus Sakadolskis, Algirdas Lazarenka ir Evaldas Starinskas.

Metų iniciatyva – Vilkaviškio miesto laikrodžio paramos fondas.

Metų savanorė – Angelija Bakšienė.

Metų entuziastas – Andrius Balanda.

Metų mecenatas – Sigitas Zilinskas.

Metų tautodailininkė – Janina Blažukienė.

Metų kultūros žmogus – Egidijus Polita.

Metų sportininkas – Kęstutis Zeimys.

Metų kolektyvas – Liaudiškų šokių kolektyvas „Lelija“.

Kęsto Inkratos ir Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos nuotr.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top