Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorės Ilmos Skuodienės vizitas

Šiandien Vilkaviškio rajono savivaldybėje lankėsi Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorė Ilma Skuodienė, Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Renata Kruk ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Viešųjų ryšių ir komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Vija Kudzienė.

Vizito metu buvo aptarta vaiko teisių, įvaikinimo situacija Vilkaviškio rajone. I. Skuodienė taip pat domėjosi neįgalių, autizmo sutrikimo spektrą turinčių vaikų, mažųjų ukrainiečių integracija, globos ir globėjų poreikiu bei kitais svarbiais klausimais.

Susitikime dalyvavo meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Simona Bikaitė ir vyriausioji specialistė Gintarė Bagvilaitė, Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė vyriausioji specialistė Rita Viktoravičienė.

Tiek I. Skuodienė, tiek savivaldybės vadovai ir specialistai pasidžiaugė Vilkaviškio rajone veikiančių institucijų ir savivaldybės konstruktyviu bendradarbiavimu bei geranoriškumu.

„Kalbantis galima išspręsti daug problemų ir pasiekti puikių rezultatų“ – akcentavo D. Riklienė.

Abi pusės tikisi, kad socialinių paslaugų spektras bei darnūs institucijų santykiai ir toliau užtikrins mažųjų rajono gyventojų teisių apsaugą.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top