Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Vakar Vilkaviškio kultūros centre vyko padėkos vakaras

2020 m. prasidėję didžiosios Vilkaviškio kultūros centro salės renovacijos darbai, pagal projektą „Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojam projektui Vilkaviškio Kultūros centro infrastruktūros atnaujinimas, siekiant aukštesnės kultūros paslaugų kokybės prieinamumo ir interaktyvumo“ daugiau kaip metams užvėrė kultūros centro duris.

Atlikus renovacijos darbus buvo pakeistos salės kėdės, grindys, išklota nauja kiliminė danga. Įrengtas naujas apšvietimas, garso aparatūra, kilnojamieji mechanizmai, o salė pritaikyta neįgaliesiems.

Susirinkusius svečius su gražiu renginiu sveikino Vilkaviškio savivaldybės meras Algirdas Neiberka.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad praėjus 31-eriems metams nuo Kultūros centro atidarymo, galime didžiuotis atnaujinta didžiąja sale. Dėkoju visiems prisidėjusiems įgyvendinant šį projektą. Be Jūsų įdėtų pastangų ir darbo nebūtų pasiekta tokių didelių rezultatų. Tikiuosi, kad rekonstruotoje salėje netrūks renginių ir per šį laiką jų pasiilgusių lankytojų“, – kalbėjo Savivaldybės vadovas.

Savo koncertą susirinkusiems svečiams dovanojo Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras ir jo meno vadovas bei vyr. dirigentas Modestas Pitrėnas.

 

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top