Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

UAB „Vilkaviškio vandenys“ informuoja

UAB „Vilkaviškio vandenys“ informuoja rajono gyventojus, kad reaguodami į šalyje susiklosčiusią situaciją, siūlo atsisakyti mokėjimo pranešimo (sąskaitos) (popierinio varianto) pristatymo paštu į namus, siekiant išvengti kontakto. Įmonė kviečia užsisakyti mokėjimo pranešimus (sąskaitas) elektroniniu paštu.

Rašykite UAB „Vilkaviškio vandenys“ adresu: abonentai@vilkvand.lt, nurodykite abonento kodą ir elektroninio pašto adresą, kuriuo pageidaujate gauti mokėjimo pranešimą (sąskaitą). Po užsakymo, gausite patvirtinimą. Sąskaitų siuntimo elektroniniu paštu paslauga – nemokama.

Taip pat UAB „Vilkaviškio vandenys“ atkreipia dėmesį, kad, nepaisant šalyje paskelbto karantino, mūsų rajone nėra pakeista atsiskaitymo už geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas tvarka: vartotojai privalo pranešti geriamojo vandens tiekėjui ir nuotekų tvarkytojui apskaitos prietaisų rodmenis sutartyse nustatytu terminu, jei sutartyje šis terminas nenustatytas – kiekvieno ataskaitinio mėnesio paskutinę darbo dieną, taip pat geriamojo vandens tiekėjo ir nuotekų tvarkytojo pateiktą mokėjimo dokumentą ar mokėjimo dokumentą, kurį vartotojas užpildo pagal jo paties nuskaitytus apskaitos prietaisų rodmenis, vartotojas turi apmokėti ne vėliau kaip iki kito mėnesio, einančio po ataskaitinio laikotarpio, paskutinės kalendorinės dienos, jeigu sutartyje nenustatyta kitaip.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top