Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

UAB „Gulbelė” mini 30 metų jubiliejų

Paežerių dvare paminėti 30 metų įmonės sukakties šiandien rinkosi gausus būrys svečių.

Nors „Gulbelės“ įmonė savo veiklą pradėjo Šakiuose, tačiau Vilkaviškio rajono žmonės taip pat gali džiaugtis miesteliuose ir kaimuose veikiančių parduotuvių tinklu.

Šiuo metu įmonei priklauso 64 parduotuvės Šakių, Vilkaviškio, Marijampolės, Jurbarko, Panevėžio, Šilalės, Tauragės, Kelmės rajonuose, Kazlų Rūdoje, Kalvarijoje ir Prienuose.

Pasveikinti įmonės vadovų bei darbuotojų su gražia sukaktimi atvyko Vilkaviškio savivaldybės meras A. Neiberka.

Meras sveikino „Gulbelės“ direktorių Arūną Tarnauską bei dėkojo jam už rajone kuriamas darbo vietas. „Džiaugiuosi, kad turime tokius kaimynus, kurie kuria verslą, ir kartu kuria darbo vietas mūsų gyventojams. Tikiuosi, kad toliau bendradarbiausime ir padėsime vieni kitiems kai to reikės. Gražios Jums šventės!“ – linkėjo vadovas.

Meras įteikė padėkos raštus UAB „Gulbelės” kepyklėlės komandai, gaminančiai Sūduvos metams skirtus gaminius, ir UAB „Gulbelės” Vilkaviškio skyriaus vedėjai Ritai Orintienei už atsakingą darbą bei lyderystės puoselėjimą.

Renginyje taip pat dalyvavo UAB „Gulbelės” vadovas Arūnas Tarnauskas, Šakių rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmas Dargevičius.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top