Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Trečiasis verslo forumas Vilkaviškyje: aptartos jauno verslo plėtros galimybės ir pagerbti rajono verslininkai

Vilkaviškio rajono verslo bendruomenės atstovai lapkričio 12 d. rinkosi į trečiąjį Vilkaviškio rajono verslo forumą. Šis Vilkaviškio verslo ir turizmo informacijos centro organizuotas renginys buvo skirtas aptarti jauno verslo iššūkius ir galimybes ir profesinei šventei – Verslo dienai – paminėti.

Renginio tikslas – ne tik išgirsti naudingos informacijos, pasidalinti patirtimi ir įžvalgomis, bet ir pagerbti rajono verslininkus, kurie savo idėjomis, sunkiu darbu ir ryžtu prisideda prie Vilkaviškio rajono gerovės kūrimo.

Verslininkus pagerbti atvyko ne tik rajono vadovai – Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, mero pavaduotojas Bernardas Marčiukonis, bet ir kiti garbūs svečiai: LR Seimo narys Algirdas Butkevičius, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas Arūnas Tarnauskas ir kt.

Verslo forumo metu vyko konferencija „Jauno verslo iššūkiai ir galimybės“. Pranešimus rajono verslininkams skaitė į Forumą atvykę kviestiniai svečiai: Verslo ir rinkodaros mentorius Mindaugas Juodaitis, rašytojas ir žurnalistas Giedrius Drukteinis bei kt. Vykdomą projektą „Jauno verslo subjektų stiprinimas Vilkaviškio mieste“ pristatė Paulius Jablonskis.

Po išsamių ir naudingų pranešimų prasidėjo svarbiausias renginio momentas – Vilkaviškio rajono verslo nominacijų 2021 įteikimas. Visas verslininkams skirtas nominacijas pristatė jų steigėjai.

Pirmasis į sceną žengė Savivaldybės meras A. Neiberka, kuris nominaciją „Už Vilkaviškio krašto produkcijos populiarinimą“ įteikė UAB „Vilkaviškio prekyba“, kuriai priklauso specializuota parduotuvė „Premo“.

LR Seimo narys A. Butkevičius padėkos raštą ir specialų apdovanojimą ,,Už investicijas į žaliosios kultūros plėtrą ir Vilkaviškio rajono vardo garsinimą“ įteikė UAB ,,Arbovita ir Ko“.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas Arūnas Tarnauskas nominaciją „Pagaminta Vilkaviškyje“ įteikė UAB „Provincijos mėsa“ ir dėkojo jiems už šaldytų maisto produktų gamybą.

Užimtumo tarnybos prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vilkaviškio skyriaus vedėja Reda Besasparienė už drąsą, už ryžtą, už pradžios sėkmę apdovanojo jauną verslą – UAB „Autoferma“. Verslininkams skyriaus vedėja įteikė Laimės paukštes. Už socialiai atsakingo verslo vystymą apdovanota įmonė „EMIVA“, kuriai šis apdovanojimas buvo skirtas praėjusių metų Vilkaviškio verslo forumo metu.

Laikraštis „Santaka“ savo nominaciją – „Metų ryžtą gyventi kaime, kurti verslą ir burti gausias šeimas“ – skyrė Ievos ir Manto Lipkevičių šeimai, įkūrusiai Šeimos vilą, turinčiai serbentų ūkį ir užsiimančių dar įvairia visuomenine veikla. Tokia pati nominacija įteikta ir praėjusių metų nominantei – Neringai Bandžiukienei, pernai metais įkūrusiai buhalterinių paslaugų įmonę.

Galiausiai savo nominacijas įteikė Vilkaviškio verslo ir turizmo informacijos centras. „Investicijų į rajono turistinio patrauklumo didinimą“ nominacija atiteko Vilkaviškio vandens parko „Wake’inn“ įkūrėjui Mantui Puodžiūnui, „Investicijų į produkto eksperimentų plėtrą“ nominacija įteikta Arūno Vitkausko ūkiui, kuris ne tik augina šilauoges, bet ir siūlo įvairiausios iš jų pagamintos produkcijos, augina kitas uogas, gamina iš jų sultis, sirupus ir kt.

Po oficialiosios dalies visi keliavo prie naujosios Vilkaviškio autobusų stoties, kur įvyko iškilminga Vilkaviškio miesto laikrodžio, kuris pastatytas verslo bendruomenės iniciatyva ir vilkaviškiečių aukotų lėšų dėka.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top