Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Trečią kartą organizuotas konkursas ,,Meilės žodžiai mamai“

Norėdama kūrybiškai paminėti Motinos dieną, Kybartų ,,Rasos“ mokykla jau trečią kartą organizavo konkursą „Meilės žodžiai mamai“, kuriuo buvo siekiama skatinti mokinių kūrybinę saviraišką, ugdyti jų vertybines nuostatas, gebėjimą reikšti meilę, pagarbą ir dėkingumą savo mamai, vykdyti pedagogų gerosios patirties sklaidą bendradarbiaujant su savivaldybės, šalies ugdymo įstaigomis.

Konkurse dalyvavo 31 dalyvis iš 4 etnografinių Lietuvos regionų – eilėraščių sulaukta iš 13 šalies ugdymo įstaigų. Mokinius parengė 15 pedagogų, iš jų 7 padėjo pasiruošti daugiau kaip 1 konkurso dalyviui. Verta paminėti, jog 2 dalyviai vertinimui pateikė net 2 savo pačių sukurtus kūrinius.

DĖKOJAME VISIEMS, KAS ATSILIEPĖ Į MŪSŲ KVIETIMĄ, o konkurso idėją apibendrina iš darbų vertintojo gauta subtili žinutė: „Iš tikrųjų seniai skaičiau tokius nuoširdžius darbus. Už kiekvieno eilėraščio slepiasi vaiko istorija; už kiekvieno eilėraščio slepiasi žmogus – labai nuoširdus, atviras, norintis pasidalinti, ką jaučia, kaip supranta meilę, meilę pačiam artimiausiam žmogui – MAMAI. Nori nenori suvirpa širdis, todėl vertinti tampa dar sunkiau… Sunku pažeisti tą vaikišką nuoširdumą, nesinori suardyti jų pasaulio, tokio trapaus, tokio natūralaus… Sunku pasakyti, kurio jausmas atviresnis, stipriau perteiktas. Čia tas pats, kaip pamatuoti MEILĘ. Galbūt būsiu balta varna, bet vertinau atsižvelgdama į minties raišką, temos plėtotę, originalumą, žodyno turtingumą“.

Nuoširdus ačiū konkurso vertinimo komisijai, kuri nuotoliniu būdu įvertino 31 eilėraštį. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame už dovanas konkurso partneriui Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijai.

Vilkaviškio r. Kybartų „Rasos“ mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Eglė Labašauskienė

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top