Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Tradicinės regatos metu Paežerių ežerą raižė įvairiaspalvės burės

Rugpjūčio 15 dieną Paežerių ežerą raižė įvairiaspalvės burės. Vyko Vilkaviškio rajono savivaldybės buriavimo regata mero taurei laimėti ir „Aukso rago“ 37-oji regata. Išbandyti savo jėgas turėjo galimybę ne tik patyrę, bet ir jaunieji buriuotojai.

Regatos dalyvius pasveikinti atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.

Uoste, iškėlus vėliavas, prasidėjo varžybos. Nors ir vėjo buvo mažoka, tačiau naujų įspūdžių, geros nuotaikos ir sportinio azarto tikrai netrūko. Buriuotojai varžėsi trijose laivų klasėse ir dviejose amžiaus grupėse: vaikų ir suaugusių. Suaugusiųjų grupėje startavo 16 jachtų.

Po atkaklių kovų ant vandens pirmoje laivų klasėje Mero taurę iškovojo Arūno Kalinausko įgula su jachta ,,Norvyda”, antroje klasėje Mero taurę iškovojo Aušros Plačiakienės įgula su jachta „Aušra“, trečioje laivų klasėje Mero taurę iškovojo Juliaus Babravičiaus įgula su jachta „Pantera 05“.

,,Aukso Rago“ pereinamąją taurę iškovojo jachta ,,Norvyda“ – kapitonas Arūnas Kalinauskas.

Vaikų amžiaus grupėje „RS Feva“ laivų klasėje geriausiai sekėsi Pijui Striokui ir Mykolui Kažemėkui, „Optimis“ A klasėje nugalėtoju tapo Adomas Dumbliauskas, „Cadet“ klasėje nepralenkiami buvo Dovas Meškauskas ir Stepas Medelis.

Savivaldybės meras Algirdas Neiberka, sveikindamas sportininkus, palinkėjo toliau sėkmingai skinti pergales varžybose ir garsinti Vilkaviškio miestą, o buriuotojų klubui ,,Škvalas“ ir toliau puoselėti buriavimo tradicijas ir skatinti jaunimą domėtis šia sporto šaka.

Po apdovanojimų nugalėtojai tradiciškai buvo sumesti į Paežerių ežerą.

Buriavimo regatą organizavo Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius kartu su Vilkaviškio buriuotojų klubu ,,Škvalas“.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top