Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Tęsiama vakcinacija: nuo rytojaus pradeda veikti Vilkaviškio vakcinavimo centras

Informuojame rajono gyventojus, kad nuo rytojaus, t. y. vasario 2 d., toliau nuo COVID-19 ligos bus skiepijami socialinių paslaugų įstaigų darbuotojai, vaikų dienos centrų darbuotojai, dar nepaskiepyti asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai, odontologai, vaistinių darbuotojai.

Vadovaujantis skiepijimo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina organizavimo tvarka bei patvirtinta prioritetinių gyventojų grupių eiliškumo tvarka, po jų bus skiepijami asmenys persirgę onkologine liga ir šiuo metu aktyviai stebimi (po aktyvaus gydymo pabaigos turi būti praėję ne daugiau kaip 24 mėn.), taip pat asmenys sergantys žmogaus imunodeficito viruso (ŽIV) sukelta liga. Visi šie asmenys, pageidaujantys būti paskiepyti nuo koronaviruso, turi kreiptis į savo asmens sveikatos priežiūros įstaigą ir patvirtinti savo registraciją.

Vakcinacija bus atliekama Vilkaviškio vakcinavimo centre, kuris įkurtas Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos sporto salėje, adresu Nepriklausomybės g. 58, Vilkaviškis (įėjimas į Vakcinavimo centrą tik iš lauko pusės, pro atskirą įėjimą).

SVARBU: atvykti skiepytis gali tik tie, kurie sulauks tai patvirtinančio skambučio iš Skiepijimą organizuojančios asmens sveikatos priežiūros įstaigos (VšĮ Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centro). Gaunamų vakcinų skaičius yra ribotas, taip pat yra sudaryti skiepijamų asmenų sąrašai, todėl be atskiro pakvietimo vykti skiepytis negalima.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad Skiepijimą organizuojančios asmens sveikatos priežiūros įstaigos atstovai paskambinę suteiks visą rūpimą informaciją ir detaliai paaiškins, kaip atvykti į Vakcinavimo centrą.

A. Grygelaičio nuotr.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top