Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

TAU studentai susikovė protmūšyje

Šiandien Vilkaviškio sporto ir pramogų centre rinkosi Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Čia vyko protų kovos, kuriose dalyvavę senjorai turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias apie Lietuvos istoriją, tradicijas, lankytinas vietas, žymias asmenybes.

Visi universiteto fakultetai sudarė savo komandas ir įnirtingai varžėsi intelektualioje kovoje, diskutavo, ieškojo atsakymų į įdomius, tačiau pagalvoti verčiančius klausimus.

Protų kovose netrūko ne tik dalyvaujančių, bet ir aktyviai stebinčių bei palaikančių sirgalių, kurie taip pat buvo įtraukti į kovas ir atsakinėjo į jiems skirtus klausimus.

Susirinkusius senjorus pasveikinti atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.

Sveikindamas senjorus, Meras dar kartą pasidžiaugė, kad Trečiojo amžiaus universitetas suteikia Vilkaviškio gyventojams plačias galimybes saviraiškai, turiningam laisvalaikiui, tobulėjimui bei linkėjo jiems ir toliau išlikti tokiais aktyviais ir žingeidžiais.

Gerą nuotaiką renginio dalyviams dovanojo TAU universiteto mišrus vokalinis ansamblis „Vakarė” ( vadovė Danutė Mažeikienė).

Protų kovose pralaimėjusių nebuvo – dalyviams daug svarbiau buvo patikrinti savo žinias ir papildyti jų bagažą.

Nugalėjo draugystė!

 

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top