Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

„Tau mintis šviesi, tau širdy vieta…“

Mylėti Lietuvą, puošti ją gražiais darbais mokome vaikus nuo pat mažens. Mažųjų šypsenos, džiaugsmu spindinčios akys, smalsumas, draugiškumas, jų lūpose skambantys lietuviški žodžiai ir skambios dainos – gražiausia dovana tėvynei.

Virbalio pagrindinės mokyklos ikimokyklinukai ir priešmokyklinukai pakvietė į šventę-projektą „Trijų spalvų simfonija“ (projekto organizatorė – pedagogė Alvyra Lasevičienė) vaikučius bei jų pedagogus iš Kybartų lopšelio-darželio „Kregždutė“, lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, Alvito mokyklos-daugiafunkcio centro ikimokyklinio ugdymo skyriaus ir Paežerių skyriaus ikimokyklinio ugdymo grupių.

 Susirinkę į gražų ir gausų būrį, pasipuošę tautiniais rūbais bei trijų spalvų atributika, mažieji Lietuvos piliečiai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-ąjį gimtadienį – deklamavo eilėraščius ir dainavo dainas apie gimtą kraštą, tėvynę, žydinčias pievas, smėlėtus takus ir ošiančias pušis, mamą ir tėtį, Baltijos jūrą ir gintarus…

Renginio pabaigoje skambant muzikai visų rankose pražydo geltonos, žalios ir raudonos popierinės gėlės. Šypsojomės ir plojome vieni kitiems, patyrėme bendrystės jausmą ir pasididžiavimą, kad esame lietuviai.

                                                                                  Vilija Parfionovienė

  Virbalio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

                                                                         

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top