Taryba

Savivaldybės tarybos komitetų posėdžių darbotvarkės

2022-10-25 Plėtros ir ūkio vystymo komiteto posėdis

Savivaldybės tarybos komitetai sudaromi savivaldybės tarybai teikiamiems klausimams preliminariai nagrinėti ir išvadoms bei pasiūlymams teikti, kontroliuoti, kaip laikomasi įstatymų ir vykdomi savivaldybės tarybos, mero sprendimai.
Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos Plėtros ir ūkio vystymo komitetas
TVIRTINU
Komiteto pirmininkas
Kęstas Kružinauskas
2022 m. spalio 25 d. (antradienį) 16.00 val. Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos posėdžių salėje (313 kab.) vyks Plėtros ir ūkio vystymo komiteto posėdis.
DARBOTVARKĖ:
1. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Vilkaviškio komunalinis ūkis“ ir UAB „Vilkaviškio autobusų stotis“ reorganizavimo sąlygų patvirtinimo.
2. Dėl Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos 2019 m. lapkričio 27 d. sprendimo Nr. B-TS-252 „Dėl Vilkaviškio rajono savivaldybės būsto ir socialinio būsto nuomos tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo.
3. Dėl specialiųjų planų pripažinimo Vilkaviškio rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano sudedamąja dalimi.
4. Dėl Vilkaviškio rajono savivaldybės biudžetinės įstaigos vardu gautos paramos priėmimo, apskaitos, skirstymo ir naudojimo taisyklių patvirtinimo.
5. Dėl pritarimo bendradarbiavimo sutarties tarp Vilkaviškio rajono savivaldybės ir pabėgėlių priėmimo centro pasirašymui (papildomas klausimas).
6. Dėl Vilkaviškio rajono nevyriausybinių organizacijų „Gintarinė bitė 2022“ apdovanojimų.
7. Informacijos, pareiškimai, paklausimai.
Posėdžio data:
2022 m. spalio 25 d. 16 val.
Posėdžio vieta:
S. Nėries g. 1, 70147 Vilkaviškis, 313 kab.
Scroll to Top