Taryba

Savivaldybės tarybos komitetų posėdžių darbotvarkės

2022-08-25 Kaimo reikalų ir aplinkos komiteto posėdis

Savivaldybės tarybos komitetai sudaromi savivaldybės tarybai teikiamiems klausimams preliminariai nagrinėti ir išvadoms bei pasiūlymams teikti, kontroliuoti, kaip laikomasi įstatymų ir vykdomi savivaldybės tarybos, mero sprendimai.
Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos Kaimo reikalų ir aplinkos komiteto posėdis
TVIRTINU
Komiteto pirmininkas
Arvydas Šlivinskas
2022 m. rugpjūčio 25 d. 10.00 val. kviečiamas Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos Kaimo reikalų ir aplinkos komiteto posėdis. Posėdis vyks Savivaldybės administracijos 201 kab.
DARBOTVARKĖ:
1. Dėl pritarimo bendruomenės „Dailučių švyturiai“ projektui „Dailučių kaimo sveikatingumo centras“ ir dalinio finansavimo skyrimo.
2. Dėl pritarimo projekto „54 kW galios fotovoltinės elektrinės įrengimas Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinėje mokykloje“ rengimui, įgyvendinimui ir dalinio finansavimo skyrimo.
3. Dėl pritarimo projekto „Fotovoltinės elektrinės įrengimas Vilkaviškio socialinės pagalbos centre“ rengimui, įgyvendinimui ir dalinio finansavimo skyrimo.
4. Dėl pavadinimo pakeitimo Vilkaviškio rajono savivaldybės Kybartų miesto seniūnijos Kybartų miesto gatvei.
5. Dėl Susisiekimo komunikacijų inžinerinės infrastruktūros vystymo, numatant dviračių taką aplink Paežerių ežerą, plano patvirtinimo.
6. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Vilkaviškio vandenys“ perskaičiuotų geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų nustatymo.
7. Kiti klausimai.
Posėdžio data:
2022 m. rugpjūčio 25 d. 10 val.
Posėdžio vieta:
S. Nėries g. 1, 70147 Vilkaviškis, 201 kab.
Scroll to Top