Taryba

Savivaldybės tarybos komitetų posėdžių darbotvarkės

2021-04-27 Kaimo reikalų ir aplinkos komiteto posėdis

Savivaldybės tarybos komitetai sudaromi savivaldybės tarybai teikiamiems klausimams preliminariai nagrinėti ir išvadoms bei pasiūlymams teikti, kontroliuoti, kaip laikomasi įstatymų ir vykdomi savivaldybės tarybos, mero sprendimai.
Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos Kaimo reikalų ir aplinkos komitetas
TVIRTINU
Komiteto pirmininkas
Arvydas Šlivinskas
Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos Kaimo reikalų ir aplinkos komiteto posėdis vyks 2021 m. balandžio 27 d. 10.00 val., nuotoliniu būdu.
DARBOTVARKĖ:
1. Dėl pritarimo Vilkaviškio rajono savivaldybės (tarybos ir mero) 2020 metų veiklos ataskaitai
2. Dėl pritarimo Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos ir Administracijos direktoriaus 2020 metų veiklos ataskaitai.
3. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Baltisches Haus“ atleidimo nuo nekilnojamojo turto mokesčio.
4. Dėl pritarimo Karklinių kaimo bendruomenės projektui „Karklinių bendruomenės namų pritaikymas bendruomeninio verslo vystymui“ ir dalinio finansavimo skyrimo.
5. Dėl Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos 2015 m. spalio 30 d. sprendimo Nr. B-TS-163 „Dėl Vilkaviškio rajono savivaldybės būstų ir pagalbinio ūkio paskirties pastatų pardavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo.
6. Dėl Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos 2019 m. lapkričio 27 d. sprendimo Nr. B-TS-252 „Dėl Vilkaviškio rajono savivaldybės būsto ir socialinio būsto nuomos tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo.
7. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Vilkaviškio vandenys“ teikiamų atlygintinų paslaugų įkainių nustatymo.
8. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Vilkaviškio vandenys“ geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugų bazinių kainų nustatymo.
9. Dėl uždarosios akcinės bendrovės „Vilkaviškio vandenys“ geriamojo vandens apskaitos prietaisų įsigijimo, įrengimo ir eksploatavimo mokesčio tvirtinimo.
10. Dėl vietinės rinkliavos už leidimo įrengti išorinę reklamą Vilkaviškio rajono savivaldybės teritorijoje išdavimą nuostatų patvirtinimo.
11. Kt. klausimai.


Posėdžio data:
2021 m. balandžio 27 d. 10.00 val.
Posėdžio vieta:
Posėdis vyks nuotoliniu būdu.
Scroll to Top