Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Tarptautinės mokytojų dienos minėjime – padėkos geriausiems mokytojams

Spalio 5-ąją į Vilkaviškio parapijos namus rinkosi šventiškai ir pakiliai nusiteikę rajono pedagogai. Čia vyko jaukus renginys, skirtas Tarptautinei mokytojų dienai paminėti.

Iš pradžių mokytojai buvo kviečiami į Vilkaviškio Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo katedrą, kur buvo aukojamos šv. Mišios už rajono esamus ir buvusius pedagogus. Šv. Mišias laikė Vilkaviškio dekanato dekanas Virginijus Gražulevičius, kuris susirinkusiems pasakė labai jautrų pamokslą.

Po pamaldų mokytojai buvo kviečiami į šventinį Tarptautinės mokytojų dienos minėjimą, kuris vyko Vilkaviškio parapijos namuose. Čia juos pasitiko Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistės. Skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė kvietė mokytojus jaukiai praleisti šventinį vakarą, pasidžiaugti vieni kitais.

„Nuoširdžiai noriu Jums padėkoti už vaikų pasiekimus, kurie reprezentuoja mūsų kraštą sporto, kultūros, mokslo srityse. Jie yra mūsų rajono ambasadoriai tik Jūsų dėka. Kartais mes nepastebime mokytojų įdėto sunkaus darbo, kuris duoda tokius nuostabius vaisius mūsų kraštui. Dėkoju, kad ugdote jaunąją kartą ištisą parą, ne tik darbo metu“, – susirinkusius mokytojus profesinės šventės proga sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka. Jis linkėjo pedagogams ištvermės, nesibaigiančios energijos ir geros nuotaikos.

Su gražia švente susirinkusius pedagogus taip pat sveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Vitas Gavėnas ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė. Jie dėkojo mokytojams už atsidavimą, nuolatinį bendradarbiavimą, mokiniams atiduotas žinias ir patirtį bei linkėjo jiems sveikatos ir mokinių pagarbos.

Šventės metu netrūko padėkų rajono mokytojams – dėkota už ilgametį, nuoširdų ir kūrybingą pedagoginį darbą, puikius ugdytinių pasiekimus, aktyvų dalyvavimą šalies ir tarptautiniuose projektuose,  už kūrybišką metodinę ir projektinę veiklą, įvairių projektų ir programų inicijavimą ir organizavimą, kitus pasiekimus.

Tarptautinės mokytojų dienos proga labiausiai pasižymėjusiems Vilkaviškio rajono pedagogams įteikti Mero padėkos raštai. Jais apdovanoti: Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos pedagogės Rimutė Lazdauskienė, Jolanta Janulaitytė ir Asta Spangevičienė, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos mokytojos Dalia Lapaitienė, Rita Lozoraitienė ir Enrika Paškauskienė, Sūdavos pagrindinės mokyklos mokytojos Irena Benetienė ir Laima Kazlauskienė, Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokyklos-daugiafunkcio centro mokytojos Angelė Baronienė ir Vitalija Striokienė, Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio „Pasaka“ pedagogės Jolanta Galeckienė ir Vida Petrauskienė, Vilkaviškio rajono sporto mokyklos treneris Mindaugas Jurkynas ir Vilkaviškio rajono sporto mokyklos direktorius Jonas Jurkynas, Vilkaviškio suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos pedagogė Jolita Vainauskienė ir mokyklos direktoriaus pavaduotojas Rimantas Balanevičius, Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos pedagogė Vilija Zajankauskienė, Vilkaviškio r. Alvito mokyklos-daugiafunkcio centro mokytoja Birutė Meištienė, Vilkaviškio r. Kybartų vaikų lopšelio-darželio „Kregždutė“ pedagogė Raimonda Doreikienė, Vilkaviškio r. Kybartų „Rasos mokyklos pedagogė Eglė Labašauskienė, Vilkaviškio muzikos mokyklos pedagogė Lina Kazakevičienė, Vilkaviškio „Ąžuolo“ progimnazijos mokytoja Diana Tarnauskienė, Vilkaviškio r. Kybartų „Saulės“ progimnazijos mokytojos Kristina Antanavičienė ir Inga Vaitkevičienė, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinės mokyklos mokytoja Svetlana Vitkovskaja, Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos fizikos mokytoja Irena Skamarakienė, pavaduotoja ugdymui, istorijos mokytoja Rasa Laukaitienė, Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos gimnazijos mokytojas Donatas Zdanavičius ir mokytoja Teresė Narkauskienė.

Tarptautinę mokytojų dienos šventę vainikavo gražus koncertas. Savo muzikinę programą dovanojo kraštietis Vaidas Rakauskas.

Tarptautinės mokytojų dienos minėjimą organizavo Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija ir Vilkaviškio dekanato dekanas Virginijus Gražulevičius.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top