Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Taką palei Šeimenos upę papuoš gudobelių žiedai

Šiandien Vilkaviškio Trečiojo amžiaus universitetas (TAU) organizavo gudobelių (tikslus pavadinimas – grauželinės gudobelės Paul Scarlet (lot. Crataegus laevigata Paul Scarlet)) sodinimo akciją prie tako palei Šeimenos upę, netoli siuvimo fabriko. Į renginį taip pat atvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, jo patarėjas Joris Juškauskas, Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Jurga Grigaliūnaitė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyr. specialistė Jolanta Juchnevičienė, dekanas kun. Virginijus Gražulevičius ir UAB Vilkaviškio komunalinio ūkio direktorius Valentinas Gražulis.

„Džiaugiuosi, kad ne pirmą kartą susitinkame medelių sodinimo akcijoje. Tai išties gražus darbas, kuris išliks ateities kartoms. Nuoširdžiai dėkoju visiems susirinkusiems, TAU vadovei, studentams. Labai smagu, kad mus šiomis neramiomis dienomis suvienija tokie susitikimai ir prasmingos veiklos“ – kalbėjo meras.

TAU studentams nuotaikos visai nesugadino smulkiai krentantis lietus. Jie noriai kibo į darbus ir netrukus palei taką jau buvo susodintos visos gudobelės.

V. Gražulis peržvelgęs atliktą darbą pajuokavo, kad TAU studentai medelių sodinimo įskaitą išlaikė.

Tikimasi, kad gudobelių žiedai kraštiečius pradžiugins jau šiemet.

Be to, Vilkaviškio TAU šiuo metu įgyvendina projektą „Pasauliui mes vis dar reikalingi“. Juo siekiama stiprinti psichinę ir emocinę socialinę atskirtį patiriančių pensinio amžiaus žmonių būseną. Tad tokios akcijos įgyja dar daugiau vertės.

[soliloquy id=”55472″]

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top