Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Švietimo įstaigų vadovų pasitarime atsisveikinta su ilgamečiais mokyklų vadovais

Rugpjūčio 27 d. Savivaldybėje įvyko Vilkaviškio rajono švietimo įstaigų vadovų pasitarimas, kuriame jautriai ir nuoširdžiai atsisveikinta su dviem ilgamečiais mokyklų vadovais, išeinančiais į užtarnautą poilsį – Virbalio pagrindinės mokyklos direktoriumi Donatu Dambrausku ir Giedrių jaunimo ir suaugusiųjų mokyklos direktoriumi Jonu Perliuba.

Jiems savivaldybės meras Algirdas Neiberka įteikė padėkos raštus už nuoširdų ilgametį vadybinį darbą, bendruomeniškumą.

Padėkos žodžius tarė Administracijos direktorius Vitas Gavėnas, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Alma Finagėjevienė, nuoširdžiai su kolegomis atsisveikino kitų švietimo įstaigų direktoriai.

Susitikimo metu pagerbti ir kiti švietimo įstaigų vadovai. Už ilgametę vadybinę veiklą, nuoširdų rūpinimąsi Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinės mokyklos bendruomene Savivaldybės meras A. Neiberka įteikė padėkos raštus mokyklos direktoriui Martynui Kasperaičiui ir pavaduotojai Ingai Palubinskienei.

Už ilgametę vadybinę veiklą, nuoširdų rūpinimąsi Vištyčio Petro Kriaučiūno mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomene  apdovanotas mokyklos-daugiafunkcio centro direktorius Zigmas Vasaitis ir jo pavaduotoja Vilija Paškauskienė.

Po sveikinimų ir padėkų dalies prasidėjo rimtas darbas. Susirinkusiems švietimo įstaigų vadovams Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistės pateikė informaciją apie artėjančius naujuosius mokslo metus, švietimo planus ir esmines veiklos kryptis, drauge aptarti saugaus ugdymo organizavimo, pasiruošimo galimam nuotoliniam ugdymui, Rugsėjo 1-osios šventės minėjimo ir kiti svarbūs klausimai.

Pasitarime taip pat dalyvavo Finansų ir biudžeto skyriaus vedėja Vilija Tautvydienė, Vilkaviškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės, kurios atsakė į švietimo įstaigų vadovams rūpimus klausimus.

Pasidalinkite

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kitos naujienos

Scroll to Top