Aktualijos

Vilkaviškio rajono savivaldybės naujienos

Šventinis susitikimas su rašytoja

Šiandien Vilkaviškio kultūros centro mažojoje salėje vyko Viešosios bibliotekos organizuotas šventinis susitikimas su rašytoja Gina Viliūne.
Susitikti su rašytoja, prozininke bei istorinių romanų autore buvo pakviesta bibliotekos bendruomenė ir ištikimiausi skaitytojai.
Rašytoja trumpai pristatė susirinkusiųjų jau pamiltus istorinius detektyvus „Žmogžudystė batsiuvio dirbtuvėje“ ir „Spąstai pirklio žudikui“, taip pat ir neseniai išleistą trečią serijos knygą – „Mirtinas arkebuzos šūvis“.
G. Viliūnė knygose meistriškai supina Vilniaus istoriją, mažiau žinomus, netikėtus faktus, įdomius personažus ir detektyvinę liniją. „Pirmoje knygoje pasakojau apie 16 a. Vilniaus amatininkus, antroje – apie pirklius, o trečios centre – bajorai. Joje taip pat aprašau primirštą Vilniaus priemiestį Puškarnę, kur buvo liejamos patrankos. Nustebsit, kad šiandien tai beveik pats miesto centras. Noriu, kad perskaitę mano knygas žmonės, vaikščiodami po miestą, prisimintų tos vietos istoriją“, – pristatydama knygas sakė rašytoja.
Šventiniame renginyje taip pat dalyvavo Savivaldybės meras Algirdas Neiberka bei Administracijos direktoriaus pavaduotoja Daiva Riklienė.
„Džiaugiuosi, jog artėjančios šventės suburia ir šiandien galime būti kartu su Jumis. Smagu, kad galime pasidžiaugti nuveiktais darbais, pasidalyti mintimis, taip pat susipažinti su nuostabia rašytoja, pasiklausyti muzikos garsų. Linkiu, kad ateinantys metai dovanotų tik šviesias akimirkas, o kūrybiškos idėjos niekada nesibaigtų“, – linkėjo meras.
Susitikimo metu savo kūrinius susirinkusiesiems dovanojo fleitininkė Monika Ryškutė.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top